Deniz Kızı Yüzme Kursu

Yüzme faaliyeti vücutta bulunan pek çok kas grubunun aynı anda aktive olmasını sağlamaktadır.

Deniz Kızı Yüzme Kursu
Deniz Kızı Yüzme Kursu Yeni Kalem

 

Yüzme faaliyeti vücutta bulunan pek çok kas grubunun aynı anda aktive olmasını sağlamaktadır. Bu da bireylerin sağlığına olumlu etkilerde bulunur. Yüzme ile akciğerlerin kapasitesi de artırılarak uzun vadede akciğer ile ilişkili hastalıklara yakalanma ihtimalini de minimuma indirmiş olur.

Deniz Kızı Yüzme Kulübü’nde yaz kış devam eden yüzme kursu faaliyetlerine yaş grubuna uygun olarak herkes katılım gösterebilmektedir. Burada yüzme öğrenmek amaçlı katılım gösterileceği gibi spor amaçlı olarak yüzme bilen kişiler tarafından da tesisimiz tercih edilmektedir. Yakacık, Maltepe, Üsküdar, Ataşehir ve Galatasaray’da bulunan tesislerimizde her yaş grubu için yüzme kurslarımız devamlılık göstermektedir.

Yetişkin Yüzme Kursu

Deniz Kızı Yüzme Kulübü’nde kurslar 8 seans şeklinde aylık olarak devam etmektedir. Yetişkin yüzme kursu faaliyetlerinde profesyonel eğitmenler tarafından çalışmalar sürdürülebilmektedir. Tesisimizde yüzme garantisi verilerek her bireyin yüzme öğrenmesi sağlanır. Yüzme bireysel bir spordur. Bu nedenle kişinin yüzme öğrenme süresinde bir netlik olmasa da tesisimiz herkesin yüzme öğrenebileceğini garanti etmektedir.

Yetişkin yüzme kurslarımızda grup dersleri veya özel derslere katılım gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle su korkusu yaşayan yetişkin bireylerde önce özel ders ile yüzme öğrenmeye başlaması tavsiye edilmektedir. Böylece su korkusu en aza indirilerek kişinin yüzme öğrenmesinin kolaylaşması amaçlanır. Bununla beraber tesisimizde yüzme kurslarının yanı sıra serbest olarak yüzmek isteyen misafirlerimiz de tesisimizi sağlık amaçlı gerçekleştirecekleri yüzme faaliyetleri için kullanabilmektedir.

Kaynak: https://www.denizkiziyuzme.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi