Mobilya sektörünün lideri Belusso Mobilya

Belusso Mobilya kurulduğu günden bu yana 30 yılı aşkın süredir mobilya alanındaki tecrübesi ile kaliteden ödün vermeden muhteşem bir tasarım anlayışını bünyesine entegre etmiştir.

Mobilya sektörünün lideri Belusso Mobilya
Mobilya sektörünün lideri Belusso Mobilya Yeni Kalem

Belusso  Mobilya kurulduğu günden bu yana 30 yılı aşkın süredir mobilya alanındaki tecrübesi ile kaliteden ödün vermeden muhteşem bir tasarım anlayışını bünyesine entegre etmiştir. En güzel mobilya ve proje mobilya modellerini müşterileri için üretmiş ve aynı zamanda iç mimarlık kavramını da başarılı bir şekilde hayatımızın merkezine ulaştırmayı başarmıştır. Belusso Mobilya sektöründe lider konuma ulaşmayı başaran nadir kuruluşlardan biridir. Ramazan Macit tarafından mobilyacılık alanında dev bir hizmet sunmak maksadıyla hayata geçirilen Belusso Mobilya müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli ve bilgi birikimi yüksek bir çalışma anlayışını sürdürmektedir.

Belusso Mobilya uzman bir kadroya sahiptir

Belusso Mobilya bünyesinde son derece uzman mimarları ve her alanda uzman bir personeli istihdam etmektedir. Kuruluş modoko mobilyacılar sitesi üzerinde muhteşem bir mağaza ile müşterilerine görsel anlamda da bir şölen sunmaktadır. iç mimarlık hizmeti de veren firma bu alanda hem Dünya üzerinde hem de Türkiye'de yapılan bütün yenilikleri yakından takip etmektedir. Yatak odası takımı, salon takımı, koltuk takımı ve dekoratif ürünleri ürün yelpazesi içerisinde başarılı bir biçimde bulundurmaktadır. Etkin ve verimli bir web sitesini de hayata geçiren firma bu site üzerinden ürün tanıtımı ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri müşterileriyle paylaşmaktadır. 30 yılı aşkın tecrübesi ile mobilya sektöründe varlık gösteren Belusso Mobilya her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi