Gümüş Takı Modelleri

50 yıldan uzun süredir sektörde devamlılık gösteren marka Takıgram kaliteli işçiliği ve yaratıcı tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Gümüş Takı Modelleri
Gümüş Takı Modelleri Yeni Kalem

50 yıldan uzun süredir sektörde devamlılık gösteren marka Takıgram kaliteli işçiliği ve yaratıcı tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Gümüş takı ürünleri ile sektörde dikkat çeken firma, 20’den fazla ülkeye ihraç ettiği ürünler ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Uygun fiyatlı, farklı tasarımlara sahip sıra dışı ürünleri ile kişiye özel gerçekleştirdiği tasarımları ile de dikkat çekmektedir.

Hem kadınların hem de erkeklerin takılarında sıkça tercih ettiği gümüş madeni ile diğer değerli madenlere de tasarımlarında yer vermektedir. Bu da çeşitlilik açısından geniş bir yelpaze sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ürünlerdeki el işçiliğinin kalitesi ve uygun fiyatları da müşteri portföyünün geniş bir yelpazede olmasını sağlamaktadır.

Takıgram Mücevher Markası

Takı gram firması kadın ve erkekler için ürettiği takılar ile dikkat çekmektedir. Kadınlar için oluşturulan kolye, yüzük, bileklik, halhal, küpe gibi tek tek satılan ürünlerin yanında set halinde oluşturulan takılara da yer vermektedir. Ayrıca doğu kültürünün en güzel işçiliklerinden olan ve adını gümüş işlemeciliğinden alan telkâri ürünleri de özenle üretmektedir.

Başarılı bir kadro ile e-ticaret alanında da faaliyet gösteren firma erkeklere özel üretmiş olduğu yüzük, bileklik, kolye ve zincirlere de farklı tasarımlarını yansıtmaktadır. Bunun yanında içinde doğal taş ve değerli madenlerin de bulunduğu tespihler, çocuklar ve bebekler için üretilmiş takılar ile de geniş bir ürün yelpazesi sunarak her zevke uygun ürünler oluşturmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi