İstanbul Mikro Sünger Firması

İstanbul’da uzun yıllardır faaliyet gösteren Mikro Sünger firması, toptan sünger satışı gerçekleştirmekte ve kaliteli ürün uygun fiyat düşüncesiyle yoluna devam etmektedir.

İstanbul Mikro Sünger Firması
İstanbul Mikro Sünger Firması Yeni Kalem

İstanbul’da uzun yıllardır faaliyet gösteren Mikro Sünger firması, toptan sünger satışı gerçekleştirmekte ve kaliteli ürün uygun fiyat düşüncesiyle yoluna devam etmektedir. Firmamızda 1. Kalite sünger üretimi gerçekleştirilmekte ve bu süngerlerin dağıtımı sağlanmaktadır. En uygun fiyatlı ürünlerin sağlanması firmayı tercih edilir hale getirmektedir. Direkt olarak üretici firmadan ürünlerin temin edilmesi sayesinde hem alım maliyetlerinde düşüş olur hem de dağıtım gibi durumlar için en uygun fiyata ihtiyacınız olan süngerlerin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Mikro Sünger üretim alanları arasında çok farklı sünger çeşitleri bulunmaktadır. Toptan bulaşık süngeri çeşitlerinin yanı sıra kutu içi sünger, bondex sünger, akustik sünger gibi çeşitleri de bulunmaktadır.

Özel Sipariş

Mikro sünger üretimine devam etmekte olduğu standart süngerlerin yanı sıra özel siparişler için de üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın ihtiyaçlarına göre şekillenecek olan bu üretim şeklinde firma ihtiyaç duyduğu özellikleri bize belirtir biz de buna en uygun şekilde özel siparişlerimizi hazırlayarak dağıtımlarını sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yaşatma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürürüz.

Mikro Sünger kaliteli üretim hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu da hijyen açısından hassas bir ürün olarak değerlendirilecek olan sünger üretiminde önemli bir etkendir. Süngerin uzun süre boyunca hijyen koşullarını sağlayabilecek şekilde muhafaza edilebilmesi gerekmektedir. Yemekhanelerde, kafelerde veya restoranlarda yoğun şekilde kullanılan süngerlerin en az iki hafta aralıklarla yenilenmesi hijyen açısından çok önemli bir kriterdir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi