NE İZLEMELİ DİZİ Mİ FİLM Mİ?

Yaklaşık iki senedir sosyal izolasyondayız. Her birimiz farklı yönlerini keşfetti kimi spor yaptı kimi kitapların büyülü dünyasına daldı kimi ise dizi ve filmlerin eşsiz serüvenine katıldı.

NE İZLEMELİ DİZİ Mİ FİLM Mİ?
NE İZLEMELİ DİZİ Mİ FİLM Mİ? Yeni Kalem

Yaklaşık iki senedir sosyal izolasyondayız. Her birimiz farklı yönlerini keşfetti kimi spor yaptı kimi kitapların büyülü dünyasına daldı kimi ise dizi ve filmlerin eşsiz serüvenine katıldı. Dizi mi film mi derken birçok kez ikileme düştük kah arkadaşlarımızdan dizi tavsiye etmesini istedik kah kendimiz karar verdik. Tüm bu soru işaretleri içerindeyken imdadımıza https://dizitavsiye.com sitesi yetişti. İçeriği son derece minimal, dizi, film yorumları, en iyiler ve en trendler bölümünden istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz.

Filmler ve Diziler

Filmler ve diziler birbirinin aynısı gibi düşünülse de aralarında dağlar kadar farklılıklar vardır. Süreleri, çekimleri, yer yer konuları, kadroları birçok farklılıkları sayılabilir. Bunca emek verilen diziler ve filmlere yeterince ulaşım sağlayamadık. Aslında birçok platformdan ulaşım sağlamamız mümkün hale geldi. Sıklıkla karşımıza çıkan kendini bu alanda kanıtlamış olan Netflix’te yer alan dizileri Dizi Tavsiye sitesinde de değerlendirebilirsiniz. 

Yerli diziler, yabancı diziler, filmler, animasyonlar, belgeseller gibi sayısız izlenecek belgeleri aynı ortama toplamıştır. Algoritması kişisinin kişisel hesabına göre değişim göstermektedir yabancı dizi önerileri, yerli dizi önerileri gibi öneriler sunmakta ve sunulan bu önerileri sıralama içerisinde vermektedir. Sitede birbirinden güzel Netflix dizi önerileri yer almaktadır. Böylece Dizi Tavsiye sitesinden hangi tür film ya da dizi seviyorsanız o kategoride çeşitli diziler keşfedebilmeniz mümkündür. Bunun için Dizi Tavsiye sitesine erişim sağlamanız yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi