Karekod Uygulamaları ve İçerikler

Karekod barkottan farklı olarak birçok veriyi depolayan ve bir okuyucu araç ile bilgileri bizlere sunan önemli bir uygulamadır. Pratik olduğu kadar konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Karekod Uygulamaları ve İçerikler
Karekod Uygulamaları ve İçerikler Yeni Kalem

Karekod barkottan farklı olarak birçok veriyi depolayan ve bir okuyucu araç ile bilgileri bizlere sunan önemli bir uygulamadır. Pratik olduğu kadar konforlu bir hizmet sunmaktadır. Bilgiye ulaşmak için harcanan zamanı oldukça minimuma düşürerek istenilen kişi, ürün ve hizmet hakkında bilgiye en kısa sürede ulaşmayı kolaylaştırmaktadır.

Kartvizitlerden restoran ve kafe menülerine kadar birçok yerde karşımıza çıkan karekod günümüz teknolojilerinin ve uygulamalarının vazgeçilmez konumu niteliğindedir. Kare Sayfam sitesi tüm müşterilerine bu kolaylığı sunmaya devam etmektedir.

2020 yılından itibaren özellikle mezar taşları üzerinde karekod uygulamalarına başlamış olup bu konuda birçok talebi karşılayabilmektedir. Bunların dışında kafe, restoran, market ve tekstil firmalarını da karekod uygulamaları hizmeti vermeye devam etmektedir. Firmanın dijital mezar taşları ile ilgili detaylı bilgilendirmesini sizlere aşağıda bir alt başlık ile sunuyoruz.

Dijital Mezar Taşları

Firmanın online web adresinden üyelik oluşturarak karekod uygulama hizmetimizi alabilirsiniz. Hemen dene kısmından uygulamayı deneyebilirsiniz. Üyelik oluşturmada istenilen süre uygulamamızda seçilebilmektedir.

Dijital yaşadığımız şu dünyada dijital tüm hizmetleri almak oldukça mühimdir. Dijital mezar taşları sitenin müşterilerine sunduğu hizmetlerden biridir. Dijital mezar taşları ile karekodlu mezar hizmeti oluşturulmaktadır. Bu hizmetin içeriği ise şu şekildedir:

·         Mezar taşına karekod baskısı

·         Karekod baskı ile merhum hakkında biyografiye ulaşma

·         Merhum ile ilgili fotoğraf ve videoya ulaşabilme

·         Dua yükleme ile dua okutabilme

Firmanın sunduğu hizmet için karekod oluştur üyeliğinizi oluşturmanız ve bunun için firma çalışanlarıyla ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi