TEKNOKONFOR İLE BABA KOLTUĞU

Firmamız teknoloji ile koltukları harmanlayıp sektöründe ilkler yaratarak yenilikçi ürünlerle karşınıza çıkmıştır. Still Ofis Mobilya firması renkli ürün çeşitliliğine sahiptir.

TEKNOKONFOR İLE BABA KOLTUĞU
TEKNOKONFOR İLE BABA KOLTUĞU Yeni Kalem

Firmamız teknoloji ile koltukları harmanlayıp sektöründe ilkler yaratarak yenilikçi ürünlerle karşınıza çıkmıştır. Still Ofis Mobilya firması renkli ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürünler şu şekilde sıralanabilir:

·         Baba koltuğu

·         Hasta koltuğu

·         Masaj koltuğu

·         Manuel koltuklar

·         Motorlu koltuklar

·         Tv koltuğu

·         Sinema koltuğu

·         Oyuncu koltuğu

Birçok türde koltuk üretmekteler. Bütün koltuk türleri kişiye özel üretilebilmektedir. Kişiselleştirilen bu koltukların renkleri, kumaş türleri, ebatları ve şekilleri siz nasıl isterseniz o şekilde üretilir. Koltuklar Firmanın garantisi altındadır ve üretilen her ürün için kalite testi yapılmaktadır. Kalite testini geçen koltuklar sizlerin seçenekleri arasına sunulmaktadır. Kalite standartları üzerinde kullanılan malzemeler son derece dayanıklı, korunaklı ve özeldir. Bu kalitede firmayı diğer firmalardan ayrı kılan özelliğidir.

Televizyon İçin Koltuk

Evlerimizin vazgeçilmez parçası olan bizi farklı dünyalara götüren televizyon hemen hemen her evde bulunmaktadır. Televizyon keyfi yapmak isteyenlerin vazgeçilmez eşyası ise koltuktur. Firma tv koltuğu üretiminde çığır açan yenilikler yapmıştır. Mekanizmalı, kumandalı, hareketli, sırt, bel boyun bölgelerini destekleyici bu alanlara masaj yapma özelliğine sahip koltuk sizlerin yaşam kalitesini arttırmaya yönelik tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Ürünü almaya karar verdiğinizde tüm özelliklerini siz belirleyebiliyorsunuz, renk, doku, kumaş tamamen sizin seçiminize kalmış. Bu koltukları üreten firma satış sağlandıktan sonra sizlere en kısa ve en güvenli yollarla ürününüzü ulaştırır. Ulaşan ürününüzün teslim edildikten sonra kurulumunu gerçekleştirir ve firma güvencesi, garantisi altındadır.

Kaynak: https://www.teknokonfor.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi