İnanılmaz büyülü ihtişamlı yüzükler

Ülkemizde faaliyet yürüten en başarılı kuyumculuk şirketlerinden biri olan Emel Pırlanta zarafet göstergesi pırlantaları uygun fiyatlı ve kaliteli bir biçimde müşterileri ile buluşturur.

İnanılmaz büyülü ihtişamlı yüzükler
İnanılmaz büyülü ihtişamlı yüzükler Yeni Kalem

Ülkemizde faaliyet yürüten en başarılı kuyumculuk şirketlerinden biri olan Emel Pırlanta zarafet göstergesi pırlantaları uygun fiyatlı ve kaliteli bir biçimde müşterileri ile buluşturur. Bilindiği gibi pırlanta yüzük çeşitleri birçok kadın tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle tamtur yüzük günümüzde oldukça modadır. Emel Pırlanta bu asil takıları son derece titizlikle tasarlayarak en yeni trendlere ayak uydurulmasını sağlar. Emel Pırlanta tasarladığı pırlantaların her yaştan kadın tarafından ve her ortamda rahatlık ve kullanılmasını hedeflemektedir. Bu anlamda beştaş yüzük tasarımları başta olmak üzere tüm takı tasarımlarında dünya üzerindeki tasarım trendlerini yakından takip etmektedir. Ayrıca firma Avrupa üzerinden ithal ettiği ürünleri Türkiye'deki rakiplerine nazaran son derece uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Pırlanta zarafetinizin bir yansıması olsun

Emel Pırlanta bünyesinde pırlanta yüzük, baget yüzük, tektaş yüzük ve setler, Elmas setler ve gümüş setler gibi takı seçeneklerini barındırmaktadır. Bu seçeneklerin en güzelini müşterileri ile buluşturmak için firma bünyesinde son derece profesyonel tasarımcıları ve personeli istihdam etmektedir. Öte yandan Dünya üzerinde takı tasarım alanındaki tüm yenilikleri yakından takip eden Emel Pırlanta bu yenilikleri mümkün olduğunca bünyesine entegre etmeye çalışmaktadır. Bu nedenle ürün skalasının sürekli olarak değiştirmekte ve kataloglarını belirli bir rutinin dışına çıkarmaktadır. Öte yandan Emel Pırlanta pırlanta şıklığının bütün kadınlar tarafından ulaşılabilir olması için uygun bir fiyat bandı belirlemeye özellikle gayret göstermektedir.