Edijitalbaskı ile İstediğinize Ulaşın

Edijitalbaskı Online Baskı Merkezi adı altında Alvina Reklam ve Tanıtım Hizmetleri’nin alt yapısıyla birlikte kurulmuş bir şirkettir. Bu şirket bir e-ticaret alt yapısı ile kurulumu sağlanmıştır. K

Edijitalbaskı ile İstediğinize Ulaşın
Edijitalbaskı ile İstediğinize Ulaşın Yeni Kalem

Edijitalbaskı Online Baskı Merkezi adı altında Alvina Reklam ve Tanıtım Hizmetleri’nin alt yapısıyla birlikte kurulmuş bir şirkettir. Bu şirket bir e-ticaret alt yapısı ile kurulumu sağlanmıştır. Kendi bünyesi içerisinde hizmet veren uzman kadrosu sayesinde sizlere oldukça kaliteli işlerin hizmetini sağlayabilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde birçok ürün yelpazesi bulunur. Bunlar:

·         İç ve dış mekan baskıları

·         Kurumsal ürünler

·         Tanıtım ürünleri

·         Promosyon ürünleri

·         Display ve sergi ürünleri

·         Kişisel ve özel ürünler

Olmak üzere birçok kategoriden sizlere farklı hizmet seçenekleri sunar. Online baskı sayesinde teknolojinin avantajlarını en iyi şekilde kullanarak sizlere kaliteli uzman hizmet sunar. Site içerisinde oldukça kolay sipariş verme aşamalarını takip edebileceğiniz bir platform vardır. Kolay kullanıma sahip ara yüzü ile kullanıcı dostudur. Aynı zamanda siparişlerinizi 400 TL ve üzeri tutarsanız kargo ücreti de sizler için ücretsiz olarak gerçekleşecektir. İstediğin ölçüleri girerek ve seçenekleri kendinize uygun olarak belirleyerek baskıyı ayağınıza kadar getirebilirsiniz.

Dijitalbaskı ile Hayatını Kolaylaştır

Artık her şey online ortamdan gerçekleştirilebiliyor olması kişilere de pratiklik sağlıyor. Dijital baskı sektörünün e-ticaret alanından yürütülebiliyor olması sayesinde birçok ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örneğin oval ve düz olmak üzere örümcek stand seçeneklerinden faydalanmanız mümkündür. Tek yapmanız gerekenler baskıya hazır olan tasarımınızı uygun formata getirerek edijitalbasi.com üzerinden iletim sağlamak yeterli olacaktır. Bu sayede istediğiniz ürün adresinize kadar gönderilecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi