Mobil Spor Salonu Yazılımı

Spor salonlarınıza özel yazılım hizmeti almak isteyenler artık Wopro sayesinde kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir.

Mobil Spor Salonu Yazılımı
Mobil Spor Salonu Yazılımı Yeni Kalem

 

 

Spor salonlarınıza özel yazılım hizmeti almak isteyenler artık Wopro sayesinde kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir. Dijital uygulamalar artık her sektörde yerini almaya başlamıştır. Bu nedenle spor salonlarında maliyeti düşürmek, müşterilerin ihtiyaç duyduğu bilgilere en kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve elbette memnuniyet odaklı bir hizmet sağlamak için www.wopro.com.tr üzerinden hizmet almanız yeterlidir.

 

Spor salonu özel yazılım programları ile beraber üyeler istediği her bilgiye ulaşabilir. Firma sahiplerinin istek ve önerilerine göre tasarlanan bu yazılımlar son derece hızlıdır.

 

Yani tek bir tıkla müşterileriniz sayısız bilgiye erişme imkanına sahip olacaktır. Spor salonlarına yönelik olarak tasarlanan Wopro elbette farklı yenilikleri de beraberinde getirmektedir.

Spor Salonu Yazılımlarında Wopro Farkı

Wopro bir yazılımdan fazlasını sunar. Öncelikle ürün tanımlaması yaparak salon içi satışlarınızı artırabilirsiniz. Buna ek olarak üyelik işlemlerini kolayca tamamlayabilen müşterileriniz

 

Wopro sayesinde mobil kullanım da yapabilir. Wopro mobil üzerinden üye sayfasına anında ulaşabilen kullanıcılar, spor salonu için randevu işlemlerini de anında yapabilmektedir. En önemlisi de salonun kurumsal kimliğini yansıtan modern bir tasarım kullanarak dikkat çekmek adına Wopro üzerinden hizmet alabilirsiniz.

 

Wopro yazılımı sayesinde paylaştığınız günlük spor antrenmanları, müşterileriniz tarafından takip edilebilirken ders kontrolleri ve dönem üyelikleri de kontrol edilebilir. Son olarak salonun verimliliğini artırmak adına QR kod ile geçiş uygulaması da Wopro tarafından hazırlanmaktadır. Bu sayede orijinal çözümlerle karşılaşan müşterileriniz her fırsatta memnuniyetini dile getirecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi