GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2021 13:09   Güncelleme : 02-09-2021 13:09

Ev kiralamak artık çok kolay

Kötekli kiralık kurulduğu günden bu yana Muğla ve Ege Bölgesi başta olmak üzere ülkemizin birçok lokasyonuna kiralık ev ya da arsa hizmeti sunmaktadır.

Ev kiralamak artık çok kolay

Kötekli kiralık kurulduğu günden bu yana Muğla ve Ege Bölgesi başta olmak üzere ülkemizin birçok lokasyonuna kiralık ev ya da arsa hizmeti sunmaktadır. Yine firmanın hizmet portföyü içerisinde arsa kiralama ve ofis kiralama işlemleri de yer alır. Özellikle Ege Bölgesi’nde Kötekli kiralık daire deyince ilk akla gelen firmalardan biri olmuştur. Kuruluş bu başarısına memnuniyet odaklı ve müşterilerine empati kurarak yapmış olduğu çalışmalarına borçludur. Bunun neticesinde firma son derece verimli bir tecrübe kazanmış ve bu tecrübe ile gelecek yıllarda kendi başarısının üzerine başarı katmıştır. Kötekli Kiralık bünyesinde son derece profesyonel bir ekibi istihdam etmektedir. Bu profesyonel ekip çalışmalarını yürütürken kendilerini müşterilerinin yerine koyarak onlara en uygun fiyatlı ve en güzel evleri arsaları veya ofisleri bulmaya gayret gösterir.

Kötekli Kiralık tüm ayrıntıları düşünür

Kötekli Kiralık kendilerini müşterilerinin yerine koyarak son derece etkin ve verimli çalışmalar yürütmektedir. Kötekli kiralık ev başta olmak üzere bu anlamda arsa ofis ve benzeri mekanların kiralanması ve satışı ile ilgili iş ve işlemleri yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya gayret eder. Bu müşteri memnuniyeti odaklılık ise her bir türlü ayrıntıyı düşünmeyi ve müşterilerin memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı gerektirir. Ülkemizde lider konumda yer alan kuruluş yapmış olduğu iş ve işlemlerle sektöründeki diğer firmalara da örnek olmayı başarmıştır.