GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2021 07:15   Güncelleme : 02-09-2021 07:15

Mersin’de Kombi Servisi

Modern yaşamın gerekliliği olarak pek çok farklı gereç hayatımıza dahil olmuştur. Kombiler de bunlardan biridir ve hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan, çok önemli araçlardan biridir.

Mersin’de Kombi Servisi

Modern yaşamın gerekliliği olarak pek çok farklı gereç hayatımıza dahil olmuştur. Kombiler de bunlardan biridir ve hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan, çok önemli araçlardan biridir. Kombiler hayatı çok önemli ölçüde kolaylaştıran araçlardır ve sık sık kullanılmaktadır. Ancak sıklıkla kullanılmasından kaynaklı olarak kombilerde arızalar ortaya çıkabilir ve bu arızaların çözümü için profesyonel hizmet alınması gerekebilir. Bu noktada Mersin şehrinde yaşayan Niyazi Avcı, Avcılar Tesisat olarak kombi servisi hizmeti sunmakta ve Mersin’de kombi arızaları ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir. Kombilerde meydana gelen arızalar pek çok farklı nedenden dolayı ortaya çıkmış olabilir. Bu durumlarda profesyonel destek almak kombinin daha uzun ömürlü olabilmesi ve kullanım kolaylığının sürdürülebilmesi için önemlidir.

Avcılar Tesisat Diğer Hizmetleri Nelerdir?

1990 yılında tesisat işlemlerine çırak olarak başlayan Niyazi Avcı, yıllar içinde kendini geliştirerek pek çok farklı tesisat alanında edindiği belgeler sayesinde farklı hizmetler sunmaya başlamıştır. MEB onaylı sertifikalardan olan gaz yakıcı cihazlar yetkili personel belgesini almış ve kombi elektronik kart eğitimlerine katılarak sınavlarını başarıyla tamamlamıştır. Kombi arızaları, bakım, onarım ve montaj işlemleri için uygulama sağlamakla birlikte kalorifer petek temizliği gibi işlemler de hizmet olarak sunulmaktadır. Avcılar Tesisat’ın yıllar süren tecrübesi ve deneyimi ile teknik bilginin bir araya gelmesi sayesinde her zaman etkili şekilde sonuca ulaşmış ve her türlü arızada çözüme ulaşmıştır.

Kaynak:  https://www.mersinkombiservisim.com/