GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-09-2021 15:55   Güncelleme : 04-09-2021 15:55

Dişli makine endüstrisinin her yerindedir

Dişliler makine endüstrisi olmak üzere ülkemizin ve dünyanın sanayi sektörünün her aşamasında kullanılan mekanizmalardır. Dişliler eski adıyla çark olarak bilinmektedir.

Dişli makine endüstrisinin her yerindedir

Dişliler makine endüstrisi olmak üzere ülkemizin ve dünyanın sanayi sektörünün her aşamasında kullanılan mekanizmalardır. Dişliler eski adıyla çark olarak bilinmektedir. Dişlilerin temel amacı ve kullanım alanı bir makine içerisinde bulunan bütün parçaların birbiriyle senkronize ve bağlantılı çalışmasını sağlamaktır. CNC Dişli, ülkemizde dişli üretimi ve satışı noktasında faaliyet yürüten dişli imalatı Ankara deyince de ilk akla gelen kuruluşlardan biridir. Kuruluş birçok dişli çeşidini farklı boyutlarda ve farklı dizinlerde müşterilerinin memnuniyetini sunar. Ayna mahruti dişli imalatı olmak üzere farklı alanlarda ve farklı amaçlarda kullanılacak olan bütün dişlerin hemen hemen üretimini gerçekleştirir.

Profesyonel bir kadro istihdam edilir

Ankara merkezli faaliyet yürüten CNC Dişli, müşterilerine özellikle profesyonel bir kadro ile hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdüren kuruluş dişli imalatının yanı sıra redüktör tamiri işini de gerçekleştirir. Toplam kalite toplam fayda ve toplam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdüren CNC Dişli, dişli sektörü ile ilgili Türkiye'de ve dünyada yapılan bütün yenilikleri yakından takip etmekte de bünyesine hızlı bir şekilde entegre etmeye çalışmaktadır. Kuruluş tarafından üretilen yüzlerce ve binlerce dişli çeşidi ülkemizdeki sanayi sektörünün birçok alanında ve kolunda kullanılmaktadır. Kuruluş kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı hedeflerken aynı zamanda ülkemizin sanayi sektörü ve makine sektörüne de katkı sunmayı kendisine bir amaç olarak belirlemiştir.