GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-09-2021 21:51   Güncelleme : 13-09-2021 21:51

İstanbul Huzurevleri

İstanbul huzurevleri arasında yer alan Asude Huzurevi çağın tüm koşullarına ayak uydurarak ve her türlü yeniliği takip ederek, çalışmalarını bu koşullara göre sürdüren kurumsal bir huzurevidir.

İstanbul Huzurevleri

 

 

İstanbul huzurevleri arasında yer alan Asude Huzurevi çağın tüm koşullarına ayak uydurarak ve her türlü yeniliği takip ederek, çalışmalarını bu koşullara göre sürdüren kurumsal bir huzurevidir.

Asude Huzurevi gerek hasta bakımı gerekse yaşlı bakımı konusunda alanında uzman ve deneyimli sağlık ekibi ile çalışmaktadır. Her alanda üst düzey donanım sahibi personelleri ile hizmet kalitesi konusunda profesyonel olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

23 Yıllık Deneyimi İle Asude Huzurevi Kimdir?

 

Hizmet hayatına 1998 yılında evde hasta ve yaşlı bakımı ile başlamış, 2002 yılında resmi bir kurum olarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmiştir. Kalite standartlarını üst düzey tutan ve misafirlerine mükemmel bir deneyim yaşatan Asude, zaman içerisinde büyüyerek ikinci bir şubeye ihtiyaç duymuştur. Yatak kapasitesinden personel sayısına kadar büyüyerek, hizmet binalarını modern birer yaşam alanına dönüştürmüştür.

Asude Huzurevi, ilk şubesini Beylerbeyi’nde açmıştır. Daha sonra çağın gerekliliklerine uygun olarak bir yapılandırma sürecine giden şube Çamlıca’da yatak kapasitesi ve personel sayısında gerçekleşen artışla hizmetine devam etmiştir. Mecidiyeköy’de sonradan açılan ikinci şube de yine aynı şekilde fiziksel alan ve hizmet konusunda oldukça başarılı bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

 

Kurumsal Hizmetleri ile Asude Farkını Tanıyın!

 

Ülke genelinde büyük bir fark yaratmayı başarmış olan Asude Huzurevi, yıllar içerisinde misafir memnuniyeti ilkesi sayesinde oldukça beğenilmiştir. 24 saat güvenlik sistemiyle korunan huzurevi, hasta ve yaşlı yakınlarının güvenle tercih ettiği bir kurum halinde gelmeyi başarmıştır.

Sunulan fiziki koşulların kalitesi ile adını duyurmayı başarmış olan Asude, hizmetlerini uluslararası düzeyde sağlamaktadır. Kurumsal anlamda sektöründe lider konuma gelmeyi başarmıştır. Bununla beraber yıllar içerisinde hızla büyümeye devam etmektedir.

Huzurevi bünyesinde kaliteli yaşam koşulları sunulan misafirler için her daim yenilikçi bir bakış açısıyla hizmet vermektedir. Çağın getirdiği son teknoloji tıbbi cihazlar ile huzurevleri için sağlık açısından oldukça tedbirli ve dikkatli bir yaklaşım sergilemektedir. Sosyal ve kültürel faaliyetleriyle de yaşlılar için kendilerini yalnız hissetmeden keyifle vakit geçirebilecekleri ortamlar hazırlamaktadır.

 

Akif Yaşam Alanları ile Yaşam Kalitesini Yükselten Huzurevi

 

Özel huzurevi Asude, yaşlı bakımı konusunda donanımlı bir ekibe sahiptir. Bilimsel anlayışları temel alarak ileri bakım ve takip teknikleri uygulamakta, hata ve yaşlılar için memnuniyet ilkesinden ayrılmamaktadır.

Deneyimli personeller, sürekli olarak misafirleri takip ve gözetim altında tutmakta, bunu yaparken yaşam koşullarını kısıtlayıcı şekilde davranmamaktadır. Neşeli ve huzurlu bir aile ortamını andıran kurum, here türlü konforu sağlamaktadır. İşine değer veren, yaşlı ve hasta bakımı konusunda belli bir bilgi birikimine sahip ekip, misafirlerin sağlık ve bakım ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır.

Asude Huzurevi, modern ve elit bir yapı olarak, bir huzurevinden çok tatil rahatlığını sunmaktadır. Sosyal ve kültürel faaliyetlerin yapıldığı ve hekim gözetiminde ileri yaşlara uygun spor imkanları sunan kurum, misafirlerinin mutluluğunu önemsemektedir.

 

İstanbul Huzurevleri Arasında Sektöründe En Başarılı Huzurevi “Asude Huzurevi”

 

Asude Huzurevi, hasta ve yaşlı yakınlarının gözünü kırpmadan güvenebileceği bir merkezdir. Misafirlerinin yaşam kalitesini yükseltmeyi kendine amaç edinmiştir ve üstün hizmetler sunmaktadır.

Günlük ve aylık olmak üzere belirli günlerde rutin sağlık kontrolleri yapmaktadır. Kontrollerin ardından hekim kontrolü altında ilaç ve beslenme programları düzenlenmektedir. Uzman hemşireler gözetiminde titizlikle ilaç takibi yapılmakta ve beslenme programına dikkatli bir şekilde uyulmaktadır.

Sosyal faaliyetler konusunda her türlü detayın büyük bir incelikle düşünüldüğü Asude, misafirlerinin mutlu olması için her şeyi yapmaktadır. Profesyonel sağlık hizmetlerinin yanı sıra, tıpkı bir tatildeymiş gibi hissedecekleri mükemmel ortamlar hazırlamaktadır.

Asude Huzurevi yüksek bakım kalitesi ve yerleşke güvenliği açısından İstanbul’da günden güne adını duyurmayı başarmıştır. Huzurevi denince akıllara gelen tüm tabuları yıkmış, severek ve isteyerek tercih edilen bir sosyal ortam haline gelmiştir. Hasta ve yaşlıların isteklerine saygılı bir şekilde yaklaşarak, sürekli takip konusunda baskı hissetme durumlarını ortadan kaldırmıştır.

Gerek ilaç, gerek bez, gerekse beslenme konusunda özenle takip hizmeti sunan Asude, gerek görüldüğünde hastaya yemek yedirilmesi ve kişisel bakımının yaptırılması hizmetlerini sunmaktadır.

Huzurevi fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim numaralarını arayabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası telefon numarası: (0212) 356 08 00, İstanbul Anadolu Yakası telefon numarası: (0216) 321 00 69. Hizmet detayları için daha fazla bilgi almak için +90 541 961 65 38 numaralı Whatsapp numarası ile irtibata geçebilirsiniz.