GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2021 11:40   Güncelleme : 08-09-2021 11:40

Aydın Kompozit özel efekt pigmentleri alanında da uzmandır

Aydın Kompozit ülkemizde rtv2 kalıp silikon başta olmak üzere inşaat oto ve endüstriyel tasarımlarda kullanılabilecek malzemelerinin satışını gerçekleştiren son derece başarılı bir kuruluştur.

Aydın Kompozit özel efekt pigmentleri alanında da uzmandır

Aydın Kompozit ülkemizde rtv2 kalıp silikon başta olmak üzere inşaat oto ve endüstriyel tasarımlarda kullanılabilecek malzemelerinin satışını gerçekleştiren son derece başarılı bir kuruluştur. Firma yapmış olduğu iş ve işlemlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kuruluşun ürün yelpazesi de oldukça geniştir. Özellikle de özel efekt pigmentleri alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Başta sedef pigment olmak üzere birçok pigment çeşidini bünyesinde bulundurmaya gayret gösterir. Toz sedef pigmentler mika bazlı bir yapıya sahiptir ve bu nedenle de yüksek ısıya ve kimyasal direnci bulunmaktadır. Öte yandan Sedef pigmentler ağır metal içermedikleri için insan sağlığına da zarar vermezler.

Aydın Kompozit her geçen gün büyüme ivmesi kazanmıştır

Aydın Kompozit uzun yıllardan bu yana sektöründe lider konumda olmuş ve sürekli olarak büyüme ivmesi gösteren bir kuruluştur. Kuruluş ülkemizde inşaat sektörü olmak üzere endüstriyel anlamda birçok ilke imza atmıştır. Özellikle rtv2 kalıp silikonu olmak üzere sektörde bu konu ile ilgili olarak boşlukları ve malzeme temini ile ilgili eksiklikleri tespit ederek bu malzemelerin müşterilere ulaşmasını sağlamıştır. Firma uzun yıllardır gelen sektörel tecrübesiyle çalışmalarında her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Öte yandan kuruluş e-ticaret platformları nada hızlı bir şekilde entegre olarak kendisi için son derece etkin ve verimli bir web sitesini hayata geçirmeyi başarmıştır. Bu web sitesi üzerinden müşterileri ile irtibat kurmak da ve hızlı kargo hızlı ödeme seçenekleri ile müşterinin kapısına kadar ürünleri göndermektedir. Başta kişisel verilerin korunması kanunu olmak üzere e-ticaret platformlarında kuruluşların tabi olması gereken tüm detayları titizlikle yerine getirmiştir.

Aydın Kompozit ürünlerinin kalitesi orijinali ile ölçülür

Aydın Kompozit ürün yelpazesi içerisinde satışa sunduğu tüm malzemelerin orijinalinden son derece Özen göstermektedir. Başta poliüretan reçine olmak üzere internet sitesi üzerinden müşterilerine sunduğu bütün ürünlerde herhangi bir katkı maddesi bulunmadan ve ürünlerin fabrika üretimlerinde müdahale edilmeden müşterilere ulaştırılması sağlanmaya çalışılır. Bu nedenle Aydın Kompozit ile ürün alan bireyler bu ürünlerle üretmeye çalıştıkları tüm ürünlerde maksimum verim alırlar. Kuruluş bu anlamda kar elde etmeyi değil müşterilerine faydalı olabilmeyi ve ülkemiz endüstrisine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Öte yandan firma bünyesinde son derece tecrübeli personeli istihdam ettiğinden müşterilerinden gelen dönüşlere de dikkatle değer verir.

Aydın Kompozit Türkiye'nin dört bir yanına malzeme ulaştırır

Aydın Kompozit kurmuş olduğu internet sitesi sayesinde ve sosyal medya hesapları üzerinden Türkiye'nin dört bir yanına endüstriyel malzemelerin taşınmasına öncülük etmektedir. Bu anlamda firma profesyonel kadrosu ile birlikte kargoların eksiksiz bir şekilde ulaştırılmasına Özen gösterir. Bu yüzden de ülkemizin lider ve başarılı kargo firmalarıyla paydaş olarak hareket eder. Saat 13.30 dan önce verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim edilmesini sağlamaya çalışır.