GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2021 12:12   Güncelleme : 08-09-2021 12:12

Eryaman oto kiralama on yılı aşkın tecrübesi ile hizmet verir

Eryaman oto kiralama kurulduğu günden bu yana Acar Oto Kiralama adı ile ülkemizin dört bir yanında hizmet sunmaya gayret eder.

Eryaman oto kiralama on yılı aşkın tecrübesi ile hizmet verir

Eryaman oto kiralama kurulduğu günden bu yana Acar Oto Kiralama adı ile ülkemizin dört bir yanında hizmet sunmaya gayret eder. Bu anlamda faaliyetlerini yürüten kuruluş müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergiler. Firma hem idari personeli hem de sahada çalışan personeli ile toplam kalite ve performans odaklı çalışarak sektöründe lider konuma ulaşmayı başarmıştır. Kuruluş Ankara'da aylık yıllık veya senelik olarak araç kiralama hizmeti sunduğu gibi filo kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bu anlamda Ankara'nın ve ülkemizin en çok tercih edilen araç kiralama firmalarından biri olmayı başarmıştır. Kuruluş araçlarının periyodik bakımlarını ve kontrollerini yaptırır. Öte yandan koronavirüs pandemi tedbirlerine de büyük bir titizlikle almıştır.

Her segment ve her çeşit araç bulunur

Acar Oto Kiralama Sincan oto kiralama iş ve işlemlerini yaptığı gibi Ankara'nın birçok semtine oto kiralama hizmeti sunar. Aynı zamanda ülkemizdeki diğer oto kiralama şirketleri ile birlikte paylaş hareket ederek Türkiye'nin genelinde araç kiralama hizmeti verebilmektedir. Bu anlamda kuruluşun nüfuz ettiği alan oldukça fazladır. Güvenli bir şekilde araç kiralamak isteyen bireyler genel anlamda Acar Oto Kiralama ile irtibat kurarak içleri rahat bir biçimde seyahat eder. Çünkü özellikle araç kiralama sektöründe karşılıklı güven çok önemlidir. Bireyler kiraladıkları aracın rutin bakımlarının sigortalarının yapılmış olmasına özen göstermeli ve kurumsal firmalardan araç kiralama işlemi yapmalıdır. Bu hem kaza riskini hem de çeşitli dolandırılma risklerini ortadan kaldırılmış olur.

Acar oto kiralama tecrübeli bir kadro ile hizmet verir

Acar oto kiralama başta Etimesgut oto kiralama işlemleri olmak üzere Ankara'nın ve Türkiye'nin dört bir yanına hizmet verirken son derece tecrübeli bir kadroyu bünyesinde barındırır. Kuruluş on yılı aşkın tecrübesi ile oto kiralama sektöründe faaliyet yürütmektedir. Merkez ofisi Ankara'da bulunan kuruluş illerde lokal araç kiralama firmaları ile de paylaş olarak hareket edebilmektedir. Her bireyin bütçesine ve her ihtiyaca uygun araç kiralama hizmeti Acar oto kiralama ile sunulmaktadır. Kuruluş özellikle de fiyat politikası noktasında ulaşılabilir bir fiyat politikası uygulamaya gayret göstermektedir. Bu sayede ülkemizde birçok bireyin araç kiralama ihtiyacını karşılamasına ön ayak olmaktadır.

Acar Oto Kiralama ile yollara güvenle çıkın

Acar Oto Kiralama kurulduğu günden bu yana müşterilerinin güvenliğini sağlıklarını ve herhangi bir risk almadan yola çıkmalarını önemseyerek çalışır. Tüm ticari işletmelerin ve firmaların araç kiralama ve filo ihtiyacında karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Günlük ihtiyaçları karşılayabilecek araçlar olduğu gibi üst segment lüks araçlarda cazip fiyat koşullarıyla Acar Oto Kiralama tarafından kiralanabilir. Bu yüzden sakin bir seyahat hayali kuran bir aile için veya önemli iş toplantılarını seyahatlerini gerçekleştirecek olan işadamları için uygun araç çeşitleri kuruluşun filosunda bulunur.