SAĞLIK
Giriş Tarihi : 08-09-2021 12:32   Güncelleme : 14-09-2021 12:40

Dişçi koltuğundan korkmayın

Yapılan araştırmalar bireylerin özellikle ağrılar yaşaması kaygısı nedeniyle diş tedavisinden korktuklarını ortaya koymuştur.

Dişçi koltuğundan korkmayın

Yapılan araştırmalar bireylerin özellikle ağrılar yaşaması kaygısı nedeniyle diş tedavisinden korktuklarını ortaya koymuştur. Bu korkuyu yenmek için özellikle diş hekimlerinin tutumu son derece büyük önem arz eder. Diş hekimleri hastaların diş tedavisi ile ilgili korkularını yenmek noktasında öncelikle güler yüzlü bir hizmet anlayışı sunmalıdır. Hastaların korkularına duyarsız olan ve asık suratlı hareket eden diş hekimlerinin bu noktada hastalar tarafından oldukça olumsuz karşılandığı bilinmektedir. Kayseri merkezli faaliyet yürüten Özel Durupol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği güler yüzlü personeli istihdam ederken hasta memnuniyetini ön planda tutar. Bünyesinde son derece profesyonel bir ekibi çalıştıran kuruluş Kayseri implant tedavisi deyince ilk akla gelen kuruluşlardan biridir.

Durupol birçok önemli tedavi işlemini gerçekleştirebilmektedir

Bilindiği gibi ağız ve diş ile ilgili olarak tedavi yöntemleri büyük bir çeşitlilik arz eder. Durupol bu anlamda bünyesindeki son teknolojik ekipmanlar ile birçok ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedavi yöntemlerini uygulayan bilmektedir. Kayseri kanal tedavisi işlemleri ile ilgili de bireyler en çok Özel Durupol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile irtibat kurmaktadır. Estetik amaçlı kullanılan ve diş tedavisinde çok önemli bir yeri olan tüm maddeleri en kaliteli bir şekilde temin etmektedir. O yüzden Kayseri zirkonyum işlemleri içinde hastalar en çok durup ile irtibat kurarak tedavi işlemlerine başlamayı arzu ederler.