GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2021 17:16   Güncelleme : 14-09-2021 17:16

Hurdaların geri dönüştürülmesi zorunluluktur

Ne yazık ki günümüzde hala birçok birey hurdaların ve atıkların geri dönüştürülmesi konusunda yeterli bilince sahip değildir.

Hurdaların geri dönüştürülmesi zorunluluktur

Ne yazık ki günümüzde hala birçok birey hurdaların ve atıkların geri dönüştürülmesi konusunda yeterli bilince sahip değildir. Her yıl binlerce ton metal hurda ve atık geri dönüşüme kazandırılmasıdan doğaya terk edilmektedir. Oysa doğanın bu atıkları yok edebilmesi binlerce yılı almıştır. İstanbul'da faaliyet yürüten ve Avcılar merkezli olarak çalışan İstanbul Hurdacı en yüksek hurda fiyatları ile bireylere katma değer sağlamaya çalışırken çevreye de büyük bir hizmet sunmaktadır. Metal hurda alanında profesyonelleşen kuruluş kurmuş olduğu profesyonel entegre tesisi ile atıkların geri dönüşüme kazandırılması için var gücüyle çalışmalarını yürütür. Bünyesinde uzman bir kadroyu barındıran İstanbul Hurdacı Türkiye'de ve dünyada atık sektöründe faaliyet yürüten öncü kuruluşlardan biri olmayı hedeflemektedir. Firma bu yönüyle soyma bakır hurda fiyatı olmak üzere tüm hurda fiyatlarını en yüksek skaladan belirler.

Yüksek hurda fiyatları ile maddi kazanç elde edin

İstanbul Hurdacı müşterilerinden aldığı metal hurdaları en yüksek fiyat politikası ile belirlemeye çalışır. Bu durum hem bireyleri hurda alımına karşı teşvik etmekte hem de alüminyum hurda fiyatları başta olmak üzere tüm hurda fiyatları ile müşterilerinin yüksek kazanç elde etmesini hedeflemektedir. Son derece etkin ve verimli bir web sitesine de hayata geçiren İstanbul Hurdacı bu web sitesi üzerinden de yapmış olduğu iş ve işlemlere dair ayrıntıları paylaşmıştır. Firma çevre bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibini bir araya getirmiştir. Kuruluş İstanbul'un çeşitli yerlerinde bulunan hurdaları kendisi teslim almaktadır.