GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-09-2021 12:18   Güncelleme : 24-09-2021 12:24

Bebek deterjanı seçerken dikkatli olun

Çevre kirliliği ve sanayileşme ile birlikte bireylerin doğal yaşamdan kopmaları sağlık sorunlarını da beraberinde getirmiştir.

Bebek deterjanı seçerken dikkatli olun

Çevre kirliliği ve sanayileşme ile birlikte bireylerin doğal yaşamdan kopmaları sağlık sorunlarını da beraberinde getirmiştir. Paketlenmiş gıdalar ve petrol artığı deterjanlar çevreye zarar vermekle birlikte birçok fiziksel ve sağlık sorununun da temelini oluşturmaktadır. Bu yüzden özellikle çocukların sağlığına günümüz koşullarında daha fazla özen göstermek gerekir. Çünkü sağlıklı çocuklar demek sağlıklı bir gelecek anlamına gelir. Bireylerin tek başına sağlıklı olmaları da aynı zamanda sağlıklı bir toplumu beraberinde getirir. Yeşil anne kurulduğu günden itibaren hem çevreye hem doğaya hem de insan sağlığına saygılı bir biçimde üretim gerçekleştiren ve bünyesinde son derece faydalı bir çok ürünü barındıran lider bir Türkiye'nin hatta dünyanın en sağlıklı bebek deterjanı üretimini yapan yeşil anne sağlık noktasında birçok kuruluştan sertifikalar almayı başarmıştır. Ecocert, ICEA ve The Vegan Society gibi kuruluşların sertifikalarını alarak periyodik denetimlerden geçmektedir.

Bebeklerinizin sağlığı için doğru deterjanı seçin 

Bebeklerin sağlığı için doğru deterjanları seçmenin büyük bir önemi bulunmaktadır. Özellikle çocuklar için alkol paraben ve zararlı petrol artığı maddeleri içermeyen deterjanlar kullanmak onları birçok dil rahatsızlığından korur. Bebek deterjanlarını alırken dikkat edilmesi gereken ilk şey bebek deterjanı olarak sadece çocuklar için üretilen deterjanları almaktır. Yeşil Anne birçok ürünü tüketicilere sunarken aynı zamanda çocuklar için ve bebekler için özel ürettiği ürünleri de ayrıca onların deneyimine sunmaktadır. Öte yandan bebek deterjanlarının sıvı olması gerektiği herkesçe bilinen bir gerçektir. Bebek deterjanlarının içerisinde zararlı kimyasallar petrol artıkları klor fosfat amonyak paraben sles gibi maddelerin bulunmaması gerekir. Yeşil Anne uluslararası geçerliliği olan birçok sertifikayı alırken girdiği denetimler neticesinde bu gibi zararlı maddelerden arındırılmış olduğunu kanıtlamıştır.

Yeşil Anne internet sitesi üzerinden de hizmet verir

Bilindiği gibi dijital çağda dijital platformlar içerisinde yer almak ve varlık göstermek büyük bir önem arz eder. Yeşil Anne kurmuş olduğu profesyonel web sitesi sayesinde vegan ve çevreye duyarlı ürünlerin satışı başta olmak üzere bebek deterjanı ve diğer ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Firma internet sitesinde kişisel verilerin korunması kanunu başta olmak üzere tüm kanunlara ve gizlilik politikasında uygun bir şekilde hizmet verir. Öte yandan kuruluş müşterilerine hizmet sunarken uygun bir fiyat politikası izlemekte ve sağlıklı ürünlerin herkes tarafından kullanılması için ekonomik fiyatlar belirlemektedir. Çeşitli kampanyaları da bünyesinde barındıran firma 3 al 2 öde kampanyası başta olmak üzere periyodik olarak indirimlerde düzenlemektedir. Market raflarında satılan ve üstünde bebek deterjanı yazan fakat birçok hassasiyeti kulak ardı ederek sağlıksız üretim gerçekleştiren firmalardan ayrılmaktadır. Yeşil Anne içeriği ile birlikte sahip olduğu sertifikalar bakımından market raflarında görülen deterjanları geride bırakarak ülkemizde ve hatta dünyada üretilen en sağlıklı bebek deterjanları arasında yer alır.

Kaynak: https://www.yesilanne.com/urun/organik-aloe-verali-bebek-camasir-temizleyici-2-lt-eco