PARİS MODA HAFTASI’NDA GÜÇLÜ KADINLARIN SESİ L’ORÉAL PARİS PODYUMUNDAN YÜKSELECEK

L'Oréal Paris, bir kez daha “Le Défilé” ile 27 Eylül-4 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Paris Moda Haftası’ndaki yerini almaya hazırlanıyor. “Le Défilé” markanın ikonik sloganı “Çünkü Biz Buna Değeriz”in 50.yıl dönümünün kutlanacağı ve hareket özgürlüğünü, kendini ifade etmeyi, kadın olmayı kutlayan cesur yönü ile geçtiğimiz senelerden farklılaşıyor. Gösterinin teması; L'Oréal Paris'in dünya çapındaki tüm kadınları destekleme taahhüdüne odaklanıyor. Markanın kalbindeki bu değer, evrensel bir sorun haline gelen sokak tacizine karşı durmak için “Stand Up – Karşı Dur!” eğitim programıyla daha da somutlaşıyor.

PARİS MODA HAFTASI’NDA GÜÇLÜ KADINLARIN SESİ  L’ORÉAL PARİS PODYUMUNDAN YÜKSELECEK
PARİS MODA HAFTASI’NDA GÜÇLÜ KADINLARIN SESİ  L’ORÉAL PARİS PODYUMUNDAN YÜKSELECEK Yeni Kalem

 

 

 

Paris Fashion Week®'in resmi ortağı L'Oréal Paris, dördüncü kez düzenlenecek olan “Le Défilé L’Oréal Paris” ile podyumda ses getirecek. Katılımın serbest olacağı açık hava defilesi, markanın sosyal medya kanalları aracılığıyla dünya çapında 30'dan fazla ülkede yayınlanacak ve kendi değerinin farkında olan güçlü, olağanüstü bir sözcü grubunu birleştirecek. Marka; defileyi, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi'nin ilk kez kabul edildiği Parvis des Droits de L'Homme'de gerçekleştirerek, L'Oréal Paris'in dünyanın her yerindeki kadınlara güç verme mesajını destekliyor. 

L'Oréal Paris Global Marka Başkanı Delphine Viguier-Hovasse, “Bu yılki 'Le Défilé'; kadınların güçlendirilmesi için dikkate değer bir platform olacak, güçlü bir özdeğer mesajı iletecek ve herkesi StandUp - Sokak Tacizine Karşı Dur programına katılmaya davet ederek tipik podyum gösterilerinin kurallarını bozacak. Feminen ve feminist vizyonumuzu kutlayan gösteri, bu inançları paylaşan tüm kadınlar (ve ayrıca erkekler) için bir toplanma çığlığı olacak. Bu değerlerin kutlanmasında ilham verici sözcülerden oluşan global ailemizi bir araya getirmekten gurur duyuyorum.” şeklinde konuştu.

Katherine Langford, Helen Mirren, Camila Cabello, Gemma Chan, Yseult, Nidhi Sunil, Aja Naomi King, Camille Razat, Jaha Dukureh, Liya Kebede, Cindy Bruna, Soo Joo Park, Luma Grothe, Nikolaj Coster Waldau ve Marie Bochet dahil olmak üzere markanın uluslararası sözcülerinden oluşan kadro gösteride yer alacak. 2017'den bu yana dördüncü kez düzenlenecek “Le Défilé L'Oréal Paris”, güzellik ve moda arasındaki sinerjiyi kucaklayacak ve bunu dünyayla paylaşacak.

Balmain, Elie Saab, Mugler, Issey Miyake gibi ikonik ve amaca yönelik moda evlerinin yanı sıra Koché, Ester Manas ve daha pek çok yetenekli yükselen tasarımcılarla da iş birliği yapan, Paris Moda Haftası'nın resmi güzellik ortağı L'Oréal Paris', Paris Moda sahnesinin mükemmelliğini ve çeşitliliğini tüm dünyaya yansıtarak moda ve güzelliği demokratikleştirmeye devam ediyor. Markanın global makyaj uzmanı Val Garland ve global saç profesyoneli Stephane Lancien de yaratıcı güzellik uzmanlıklarıyla inanılmaz görünümler üretmek, en göz alıcı saç ve makyaj trendlerini paylaşmak ve tüketicilere, sezonun en sıcak yeni görünümlerinin sahne arkası deneyimini yaşatmak için gösteride yer alacaklar.

Yenilenen defilenin cesur ve yaratıcı yaklaşımı, bu yıl özellikle L'Oréal Paris'in ilham veren sloganı olan “Çünkü Ben Buna Değerim”in 50. yıl dönümü kapsamında, tüketicileri marka etrafında birleştiren bireysel değere ilişkin güçlü bir feminist ifadeyi sunuyor. Bugün, L'Oréal Paris' evrensel bir çağrıyı sürdürmeye devam ediyor: Yaşı ve kökeni ne olursa olsun her kadının kendi değer duygusuna inanması için yanında olmak!

 

 

 

L’Oréal Paris Hakkında

L'Oréal Paris, bir güzellik markasından daha fazlasıdır; kadınlara güç veren bir markadır. L'Oréal Paris, öncü ürünleri ve hizmetleri aracılığıyla her kadına hayatlarının sorumluluğunu üstlenmeleri, kendilerine inanmaları, toplumda hak ettikleri yeri almaları ve değişimi gerçekleştirmeleri için güç veriyor. Markanın somutlaştırdığı şeyin merkezinde, ünlü bir Fransız je ne sais quoi, her kadına bir özdeğer duygusu aşılamak için güçlendirici bir özgüven vizyonu vardır. Markanın Fransız mirası, dünya çapında Paris'in mükemmelliğini yansıtan en göz alıcı etkinliklere katılımıyla dünya sahnesinde ifade ettiği bir vizyon olan DNA'sı için esastır. L'Oréal Paris'in formüllerinin üstün etkinliği denenmiş ve test edilmiştir. Ayrıca yalnızca görünür, kanıtlanmış sonuçlar sağlamakla kalmayıp aynı zamanda geleceği yenilemek için 110 yıllık uzmanlık üzerine inşa edilmiş çok sayıda veriyle desteklenmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç Adam, Evinde Sırtından 13 Kez Bıçaklanmış Halde Bulundu
Genç Adam, Evinde Sırtından 13 Kez Bıçaklanmış Halde Bulundu
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!