Meme estetiği hakkında her şey

Meme estetiği yaş alma doğum emzirme gibi faktörlere bağlı olarak kişinin meme dokusunda herhangi bir deformasyon düzenlemek amacıyla yapılır.

Meme estetiği hakkında her şey
Meme estetiği hakkında her şey Yeni Kalem

Meme estetiği yaş alma doğum emzirme gibi faktörlere bağlı olarak kişinin meme dokusunda herhangi bir deformasyon düzenlemek amacıyla yapılır. Meme istediği kişinin kilosuna boyuna yaşında vücut oranına göre belirlenen bir takım mekanizmalar ile ölçülür ve ayarlanır. Meme estetiği ile meme asimetrisini düzeltmek hacmini arttırmak ve ve büyüklüğünden kaynaklı olarak sırt ve duruş bozukluklarının dakika olumsuzlukları düzeltmek mümkündür. Aynı zamanda yağ enjeksiyonu edilerek meme implantları kullanılarak bu sonuçta elde edilebilir. Ankara meme estetiği deyince ilk akla gelen doktorlardan biri Op.Dr. Raşid Toksöz'dür. Dr. Toksöz kendi alanında en profesyonel meme istediğini gerçekleştiren hekimdir. Meme estetiği ile ilgili olarak yapılması gereken tüm tetkikleri yerine getirir

Meme istediği ile hedeflenen nedir?

Meme estetiği ile hedeflenen bireyin psikolojisini bozmayacak olan ve ona fiziksel anlamda iyi hissettirecek olan bir estetik operasyonun ortaya çıkmasıdır. Tabii ki meme estetiğinde öncelikle olan kişinin fiziksel görünümünden öte fiziksel anlamda sağlığıdır. O yüzden meme estetiğinde fiziksel anlamda sağlık bakımından gerçekleşmesi mümkün olmayan istekler hekimler tarafından yerine getirilmemelidir. Aksi takdirde bireyler fiziksel anlamda hayatı risklerle karşı karşıya gelebilmektedir. Meme estetiği genel olarak meme büyüklüğünden dolgunluğundan ya da formundan memnun olmayan bireylere gerçekleştirilen bir operasyondur. Aynı zamanda çeşitli hastalıklar nedeniyle memenin birini veya ikisini kaybetmiş durumunda olan bireylere de meme estetiği uygulanmaktadır. Fakat meme estetiği gebelik döneminde bulunan bireylere uygulanmamalıdır. Ayrıca doğum sonrası emzirme gibi faaliyetleri yürüten kişilere de meme estetiği önerilmez.

Kaynak: https://www.drrasid.com/services/meme-estetigi/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç Adam, Evinde Sırtından 13 Kez Bıçaklanmış Halde Bulundu
Genç Adam, Evinde Sırtından 13 Kez Bıçaklanmış Halde Bulundu
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!