GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2021 17:51   Güncelleme : 28-09-2021 17:51

Sprey Boya Fiyatları

Sprey Boya Fiyatları

 

Sprey boya araçların, beyaz eşyaların ve diğer malzemelerin boyanması konusunda oldukça elverişli bir üründür. Bunun yanı sıra sprey boyalar aksesuar ürünlerini boyamak için de önemli bir üründür. Sprey boyaların darbe almaya karşı dayanıklı boyalar olduğunu biliriz. Herhangi bir darbe sonucunda silinmez, çıkmaz. Bu boyalar kullanılacağı zaman kullanım alanı öncelikle iyice temizlenmelidir. Bu alanın üzerinde yağ ya da kir olmamalıdır. Çünkü sprey boyalar temiz olana uygulanmalıdır.

 

Sprey boyalar kullanılırken ilk önce iyice çalkalanmalı ve sonrasında da kullanılacak olan alandan en az 40 cm uzaklaşılmış şekilde kullanılmalıdır. Sprey boya ile her türlü alan boyanabilir. Özellikle ev hanımları saksılarını sprey boya ile boyamayı severler. Bireylerin dikkat ettiği bir konu vardır ki bu da sprey boya fiyatları konusudur. Sprey boyaların fiyatları kaliteye ve boyutlara göre değişiklik göstermektedir. 

Sprey Boya Nasıl Temizlenir? 

Sprey boyanın bir alandan çıkarılabilmesi için asit özelliği gösteren bir çıkarıcı kullanılmalıdır. Cam ya da seramik gibi alanlara uygulanan sprey boya daha kolay çıkarken kumaş alanlara uygulanan sprey boya daha zor çıkmaktadır. Henüz kurumamış olan sprey boyalar daha kolay çıkar. Bireyler çıkmayan bir sprey boya istiyorlar ise kaliteli bir sprey boya almalıdır. Çıkmayan sprey boya fiyatları diğer boyalara göre biraz daha yüksek olabilmektedir.

Sizler de sprey boya almak istiyor iseniz https://www.guvensanat.com/sprey-boyalar sitesini ziyaret edebilirsiniz.