GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2021 09:47   Güncelleme : 01-10-2021 09:51

İzonem Sunduğu Hizmetler

İzonem firması hammadde tedarikçisi olarak 1982 yılında Karadeniz bölgesinde müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

İzonem Sunduğu Hizmetler

İzonem firması hammadde tedarikçisi olarak 1982 yılında Karadeniz bölgesinde müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk dönemden itibaren günümüze kadar geçen süreçte firma alanında en kaliteli ürünleri müşterilerine başarılı bir şekilde tedarik etmektedir. Özellikle de sunduğu hizmetler bakımından adından fazlasıyla söz ettirmektedir. Çatı izolasyon işlemleri ve yalıtım köpükleri yapma konusunda oldukça profesyonel bir çalışma sunmaktadır.

Günümüzde gelişen teknoloji ile artık pek çok farklı sektörde değişik yalıtım sistemleri kullanılmaya başladı. Ülkemizde bu yalıtım sistemlerine gelen yeniliği ise İzonem firması getirdi. Amerika’da gerçekleştirilen testler ile onay alan en iyi yalıtım sistemlerinden biri olan poliüretan köpükler 1996 yılında ilk kez kullanılmaya başlandı. Bu adımın en büyük öncüsü olan İzonem, yalıtım köpüğü yapma projelerinin başarını müşterilerine kanıtlamış oldu.

İzonem Poliüretan Köpük

Sprey poliüretan köpük yeni nesil yalıtım maksatlı kullanılan sistemlerden biri olarak karşımıza çıkar. Ülkemize bu yalıtım olanağını getiren İzonem firması, en ucuz fiyatlarda yalıtım yapılabilmesine de fırsat tanımıştır. Oldukça uygun fiyatlarda toptan bir şekilde tedarik edebileceğiniz bu köpük yalıtımları sayesinde istediğiniz sektörde sprey köpük yalıtımını gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik fazlasıyla pratik ve kolay yapılması bakımından da ürünler tasarruf sağlamaktadır. Tekstil, elyaf ve poliüretan sektöründe ihtiyaç duyulan tüm ürünleri sunan firma bu bakımdan sektörün önde gelen isimlerinden biri olmaktadır. İzonem bulunduğu alanda yenilikler sunmaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.