GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2021 17:38   Güncelleme : 28-09-2021 17:38

Odak Noktanızda Gelişim Sağlamak İçin Convoplus!

Yazılım desteği kısmında aynı zamanda da müşteriler ile iletişim konusunda gerekli adımları atmanıza yardımcı olan Convoplus, sosyal crm konusunda oldukça başarılı.

Odak Noktanızda Gelişim Sağlamak İçin Convoplus!

Yazılım desteği kısmında aynı zamanda da müşteriler ile iletişim konusunda gerekli adımları atmanıza yardımcı olan Convoplus, sosyal crm konusunda oldukça başarılı. Bu aşamada oluşturduğu hamleler ile beraber çok fonksiyonlu bir yapıdan yararlanabiliyorsunuz. Aynı zamanda sizin için gerekli olan akıllı tasarım özellikleri de ortaya çıkabiliyor.

Sosyal crm yazılımı hizmetlerine denk bir şekilde hedef odaklı ilerlediğinizde herhangi bir çizgi eksikliği de yaşamıyorsunuz. Direkt olarak zirveye doğru tırmanmanız mümkün oluyor çünkü Convoplus¸ sizlere tüm özellikleri ile beraber mutlu müşteriler var ediyor. Müşteri memnuniyeti noktasında aradığınız performans ile buluşabiliyorsunuz. Convoplus, sizlere her daim beklenen performans adımlarını yaratıyor.

Performans İçeriklerinizi Arttıran Convoplus!

İçerikler noktasında sosyal medya crm sizlere olumlu geri dönüşler sunuyor. Çünkü bakıldığı zaman Convoplusile kişiye özel içerikler de sunmanız mümkün oluyor. Gelişmiş kriz yönetimi aşaması, gelişmiş raporlama özellikleri ile beraber sisteminiz içerisindeki tüm düzeni tek ekran üzerinden rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Bu aşamada da elbette akıllı tasarım özellikleri karşınıza çıkmış oluyor.

Convoplus, sizlere yeni nesil seçenekler var ederken aslında gerekli olan hız, zekilik ve yapay zeka olanakları da var oluyor. Her daim çoklu dil imkanının da yaratıldığını rahatlıkla görebiliyorsunuz. Convoplus, sizlere ek olarak zamanlanmış gönderiler ve onay sistemi konusunda da destek sağlıyor. Bu da tüm platformun yönetilmesinin aynı anda sağlanabildiğini de rahatlıkla göstermiş oluyor.