GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-10-2021 12:16   Güncelleme : 14-10-2021 12:16

Berjer Koltuklar

Berjerler arkalığı ve iki yanında kolçağı bulunan ve oturma kısmının geniş olduğu tek kişilik koltuk türüdür.

Berjer Koltuklar

Berjerler Fransız kökenli bir mobilya olup ilk olarak Fransa’da kullanılmıştır. Berjerler arkalığı ve iki yanında kolçağı bulunan ve oturma kısmının geniş olduğu tek kişilik koltuk türüdür. Berjerlerin kullanım alanına göre daha yüksek ya da daha alçak sırt koyma kısmı bulunabilir. Berjerler hem konforu hem de dekorasyonu bir arada bulunduran koltuklardır. Berjerler ev, ofis, kafe ve restoran gibi ihtiyacınıza uygun yerlerde kullanabilir.

Evinizde berjer kullanarak kendinize güzel bir dinlenme ve kitap okuma köşesi oluşturabilirsiniz. Seçeceğiniz berjeri dilediğiniz renk ve desende yaptırabilir ayrıca sırt koyma ve oturma kısmı gibi alanlarının boyutlarını da dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Berjer koltuklar tekli ve takım halinde de kullanılabilir.

Berjer koltuk alınırken yüksek taban ve gövde, kabarık ve geniş oturma kısmı ve rahat bir kolçak olup olmadığına dikkat edinilmeli. Biz Üçkardeşler olarak sizler için birçok renkte ve türde berjer seçeneği sunmaktayız, dilerseniz sitemize giderek berjer modellerimize bakıp kendiniz için en güzel ve konforlu berjer koltuğu seçebilirsiniz.