Berjer Koltuklar

Berjerler arkalığı ve iki yanında kolçağı bulunan ve oturma kısmının geniş olduğu tek kişilik koltuk türüdür.

Berjer Koltuklar
Berjer Koltuklar Yeni Kalem

Berjerler Fransız kökenli bir mobilya olup ilk olarak Fransa’da kullanılmıştır. Berjerler arkalığı ve iki yanında kolçağı bulunan ve oturma kısmının geniş olduğu tek kişilik koltuk türüdür. Berjerlerin kullanım alanına göre daha yüksek ya da daha alçak sırt koyma kısmı bulunabilir. Berjerler hem konforu hem de dekorasyonu bir arada bulunduran koltuklardır. Berjerler ev, ofis, kafe ve restoran gibi ihtiyacınıza uygun yerlerde kullanabilir.

Evinizde berjer kullanarak kendinize güzel bir dinlenme ve kitap okuma köşesi oluşturabilirsiniz. Seçeceğiniz berjeri dilediğiniz renk ve desende yaptırabilir ayrıca sırt koyma ve oturma kısmı gibi alanlarının boyutlarını da dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Berjer koltuklar tekli ve takım halinde de kullanılabilir.

Berjer koltuk alınırken yüksek taban ve gövde, kabarık ve geniş oturma kısmı ve rahat bir kolçak olup olmadığına dikkat edinilmeli. Biz Üçkardeşler olarak sizler için birçok renkte ve türde berjer seçeneği sunmaktayız, dilerseniz sitemize giderek berjer modellerimize bakıp kendiniz için en güzel ve konforlu berjer koltuğu seçebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç Adam, Evinde Sırtından 13 Kez Bıçaklanmış Halde Bulundu
Genç Adam, Evinde Sırtından 13 Kez Bıçaklanmış Halde Bulundu
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!