GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-10-2021 10:47   Güncelleme : 13-10-2021 10:47

Anadolu Host dijital çözümler üretir

2019 yılında faaliyete başlayan ve binlerce kişiye dijital dünya için çözümler üreten Anadolu Host son derece profesyonel bir biçimde hizmet vermektedir.

Anadolu Host dijital çözümler üretir

2019 yılında faaliyete başlayan ve binlerce kişiye dijital dünya için çözümler üreten Anadolu Host son derece profesyonel bir biçimde hizmet vermektedir. 2021 yılında beri merkezindeki kendi kabinini hayata geçirmesi ile birlikte kuruluş çok daha güvenli ve çok daha profesyonel bir hizmetin kapısını aralamış tır. Anadolu Host bireysel ve kurumsal anlamda faaliyet yürüten birçok firmanın ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlamış olduğu 5 yıllık iş planına göre hareket etmektedir. Firma hosting sanal sunucu fiziksel sunucu olmak üzere birçok alanda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Sanal sunucu nedir?

Sanal sunucu fiziksel herhangi bir sunucunun sanallaştırma yazılımları ile birden çok sunucuya bölünerek kaynakların kullanılmasını sağlayan bir yapıdır. Sanal sunucu kısaca bir sunucu üzerinde birden fazla bağımsız olan işletim sisteminin bulunması olarak ifade edilebilir. Sanal sunucuların İngilizce açılımı bir virtual private server'dir. Bu sunucuların tamamına dedicated adı verilen fiziksel sunucu içerisinde yer alan sanal sunucu çeşitleri birbirinden bağımsız olarak çalışmaktadır. O anlamda kaliteli bir biçimde hizmet veren Anadolu Host sanal sunucu yani vds satın al şeklinde aramalarda bulunan bireylerin ülkemizde en çok tercih ettiği firmalardan biri olmayı kısa sürede başarmıştır. Kuruluş aynı zamanda Türkiye'de ve dünyada teknoloji alanında yapılan yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikleri bünyesine hızlı bir biçimde entegre etmektedir. Anadolu horst profesyonel bir kadro ile çalışır.

Kaynak: https://anadoluhost.com.tr/turkiye-ucuz-vds.php