GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-10-2021 14:45   Güncelleme : 15-10-2021 14:45

Selülit Görünümünü Profesyonel Şekilde Giderin

Kadınların büyük bir kısmı selülit sorunun ortaya çıkmasının tek nedeninin fazla kilo olduğu düşüncesindeler.

Selülit Görünümünü Profesyonel Şekilde Giderin

 

Kadınların büyük bir kısmı selülit sorunun ortaya çıkmasının tek nedeninin fazla kilo olduğu düşüncesindeler. Gerçekte ise konu ile alakalı yapılan araştırmalar sonucunda da görülebileceği üzere vücudun farklı bölgelerinde selülit görünümünün ortaya çıkmasının kendi içinde pek çok farklı nedeni olmaktadır. Öyle ki kimi kadınlar son derece zayıf olsa da genetik faktörlerden ötürü vücutlarında selülit görünümü ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar farklı uygulamalar ile beraber artık selülit görünümünün ortadan kaldırılması hedefleniyor olsa da pek çok uygulama asla istenilen sonuçları ortaya çıkartmıyor. EMTONE ise bu aşamada devreye girerek selülit sorunu yaşayan kadınlara en iyi sonuçları vermeyi hedefliyor.

EMTONE ile İstenilen Sonuçları Elde Edin

Konu selülitler olduğu zaman birçok kadın için kilo vermeleri durumunda istedikler görüntünün ortaya çıkması mümkün hale gelecektir. Gerçekte ise örneğin dolaşım bozukluğu olan bir kadın ne kadar kilo verirse versin fark etmez selülit görüntüsünün ortadan kaybolması engellenmeyecektir. Dolayısıyla bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli detay, doğru uygulamayı seçmek olacaktır. EMTONE Ankara uygulaması ise uzun yıllar boyunca yapılan araştırmaların bir sonucu olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu uygulama için www.drbuketyildirim.com bünyesindeki uzmanlar ilk aşamada kişinin vücut yapısını detaylı olarak inceleyecektir. Gerçekleştirilecek olan bu incelemenin temel nedeni hem selülit tipini net olarak belirlemek hem de doğru sonuçların elde edilmesini sağlamaktır.

Termal ve mekanik enerjinin birlikte kullanılması ile beraber ortaya çıkan EMTONE uygulaması ile beraber hiçbir şekilde ameliyata gerek kalmadan selülitin oluşmasına neden olan elastin ve bağ dokusunun bozukluğu, bölgesel olarak fazla yağlanma ve dolaşım bozukluğu gibi sorunların ortadan kaldırılması hedeflenmektedir. Bununla beraber yapılacak olan uygulama, vücutta sıkılaştırma işleminin de yapılmasın sağlamaktadır. Kadınlar bu sayede bir yandan selülitlerini yok ederken diğer yandan da çok daha sıkı bir vücuda sahip olabileceklerdir. Kullanılacak bu teknoloji ile beraber yağ çeperlerinin küçültme işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda vücuttaki kolajen yenilenirken ciltteki elastikiyet de onarılmış olacaktır. Tek bir cihaz ile metabolizma hızlandırılırken aynı zamanda metabolizmanın canlandırılması da sağlanacaktır.

EMTONE Kimlere Kaç Seans Uygulanır?

Hangi tip olduğu fark etmez her tipteki selülitin invaziv olmayacak şekilde azaltılmasının yanı sıra cilt görünümünde genel şekilde iyileştirme yapılmasını isteyen herkes, EMTONE Ankara uygulaması ile beraber aradığı sonuçlara hiç olmadığı kadar kolay şekilde erişmiş olacaklardır.

Söz konusu tedavi süreci olduğu zaman birçok kişi seans sayılarının neden değiştiği ile alakalı net bilgilere sahip olamıyorlar. Gerçekte ise başarılı şekilde arzu edilen görüntüye ulaşmak isteyen ve www.drbuketyildirim.com bünyesindeki deneyimli isimler ile iletişime geçen kadınlar, seanslar öncesinde detaylı olarak muayene edilmektedir. Fiziki muayenenin yapılması ile beraber kişiye özel bir tedavi programı hazırlanmaktadır.

Bu sayede de en etkili şekilde EMTONE Ankara uygulamasının yapılması da mümkün hale gelecektir. Uygulamanın seansları genel olarak haftada bir olacak şekilde planlanmaktadır. 4 seans devam edilmesi ile beraber pek çok kadın aradığı sonuçları kolaylıkla elde etmiş olacaktır. Kimi durumlarda ise ek seanslara ihtiyaç duyulabilmektedir. Uygulamanın yapıldığı bölgeye bağlı olarak seans süresi 20 dakika ile 30 dakika arasında değişim göstermektedir. Tedavi esnasında herhangi bir acı hissi ortaya çıkmamaktadır. Kişi en fazla yoğun mekanik titreşimlere sahip olan spa masaj hissini yaşayacaktır. Oldukça konforlu bir şekilde yapılacak seansların sona ermesi ile beraber de ortaya son derece etkileyici bir görünüm çıkacaktır. Üstelik bu görüntünün çıkması için iyileşme süreci beklenmeyecektir.