GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-10-2021 15:21   Güncelleme : 14-10-2021 15:21

Telefonunuz İlk Günkü Gibi Olsun!

Kullandığınız telefonlar bir süre sonra kullanım durumundan dolayı bazı arızalar ile karşı karşıya kalmanıza neden olabiliyor. Bunlardan biri de elbette ki batarya sorunu.

Telefonunuz İlk Günkü Gibi Olsun!

Kullandığınız telefonlar bir süre sonra kullanım durumundan dolayı bazı arızalar ile karşı karşıya kalmanıza neden olabiliyor. Bunlardan biri de elbette ki batarya sorunu. Telefonunuzun bataryası bozulduğunda da aslında telefonunuz tamamen bozulmuş sayılmıyor. Bu kısımda önemli olan bu sorunu işinin ehli birine çözdürmek. Çünkü telefon tamiri için uzman birilerinden yardım almak her daim daha verimli sonuçlarla karşılaşmanıza yardımcı olacaktır. Alpa Tamir Merkezi de bu yüzden on yılı aşkın tecrübesi ile beraber sizin için en iyi hizmeti sunmaktadır.

İçerisinde bulundurduğu profesyonel teknik servis ve hızlı onarım fırsatları ile beraber telefonunuzu en kısa süre içerisinde tamir etmektedir.  Ayrıca tamir sırasında da orijinal yedek parçalar kullanarak değişime gitmektedir. iphone 7 plus batarya değişimi içerisinde de durum tam olarak aynı şekilde ilerlemektedir. Alpa Tamir Merkezi orijinal yedek parça kullanımı ve profesyonel teknik ekipman ile beraber telefonunuzun sağlığını ilk günkü hale getirmektedir. Bu da problemlerin ortadan kalkmasının yanında daha verimli bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Telefon Tamirinde Garantili Hizmet Alın!

Alpa Tamir Merkezi, batarya değişimi işlemini yarım saat kadar bir süre içerisinde tamamlamaktadır. İçerisinde bulundurduğu teknik servis hizmetinin yanında sizlere sunduğu olanaklarla beraber, farkını da ortaya çıkarmaktadır. Özellikle işlemler sırasında veri kaybına neden olmaması, telefonunuzda sıfırlama işlemlerine gidilmemesi ile öne çıkan Alpa Tamir Merkezi, belirli olan fiyatlandırmalarıyla da sektörü içerisinde daha net bir yer sahibi olmuştur.

Kaynak: https://www.alpatel.com.tr/iphone-7-plus-batarya-degisimi/