GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-10-2021 08:14   Güncelleme : 18-10-2021 08:14

Epilasyon Fiyatları Neden Bu Kadar Değişkendir?

Lazer epilasyon, kişiye özel planlanan bir uygulama olarak tanımlanabilir.

Epilasyon Fiyatları Neden Bu Kadar Değişkendir?

 

Lazer epilasyon, kişiye özel planlanan bir uygulama olarak tanımlanabilir. Kişinin cinsiyeti, kıl tipi, kıl yoğunluğu, cilt rengi, işlem yapılacak bölgenin büyüklüğü veya hormonal denge gibi durumlar lazer epilasyonun tedavi şeklini belirleyen faktörlerden bazılarıdır. Bu durumlar, kişinin hangi lazer epilasyon çeşidini tercih etmesi ve kaç seans alması gerektiğini etkiler. Ayrıca lazer epilasyon uygulanacak bölgelerin ücretleri de birbirinden oldukça farklıdır. Bu durumlar da doğal olarak ücrete yansımaktadır.

Bunların yanı sıra epilasyon fiyatları, güzellik merkezinin ya da ilgili hastanelerin hangi şehirde olduğuna, kullanılan cihazın türüne göre de değişiklik göstermektedir. Son model epilasyon aletlerinin alanında uzman kişiler tarafından kullanılması seans sayılarını azaltarak daha ekonomik hale getirebilmektedir. Bu yüzden kullanılan cihazlar, işlem görecek kişinin kaç seansa ihtiyacı olacağını da etkilemektedir. İnce, renksiz tüyleri görmeyen cihazlar kullanıldığı takdirde alınacak seanslar da artacaktır. Burada kıl tipinize en uygun cihazı seçmeniz faydanıza olacaktır.Leman Demir güzellik ümraniye epilasyon fiyatları ile kaliteyi uygun fiyata sizlere sunmaktadır.

Klinikler, lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişiler için özel fırsatlar da sunulabilmektedir. Bu sayede yapılacak olan işlem çok daha uyguna gelerek fiyat değişikliğine sebep olacaktır. Bunların yanı sıra anlaşma yapılan seans süresi dolduktan sonra yapılacak işlemler de ek ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır. Ekstra işleme ihtiyaç duyulup duyulmayacağı ise tamamen kişinin hormonal dengesi ve kıl tipiyle alakalı bir durumdur. Tüm bu sebeplerden ötürü lazer epilasyon uygulamasında belirli bir fiyat aralığından bahsedilemez.