GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-10-2021 14:49   Güncelleme : 13-10-2021 14:49

Tedarek güvenli reklam hizmeti sunar

Tedarek ülkemizde ambalaj tabela ve reklam alanında faaliyet yürüten firmaları ve müşterileri buluşturan lider bir kuruluştur.

Tedarek güvenli reklam hizmeti sunar

Tedarek ülkemizde ambalaj tabela ve reklam alanında faaliyet yürüten firmaları ve müşterileri buluşturan lider bir kuruluştur.  Platform kurmuş olduğu orijinal sistem sayesinde ürün ve hizmet talebinde bulunan bireyler ile bu hizmeti vermeye gönüllü olan kuruluşların ortak bir fiyat bandında buluşarak iş ve işlemlerini gerçekleştirmesine hedeflemektedir. Tedarek platforma kaydolmak ile başlayan süreç, teklif alıp verme ile devam etmektedir. Tedarek ülkemizde ve dünyada daha önce yapılmayanı yaparak son derece faydalı bir hizmeti hayata geçirmiştir. Özellikle pandemi sürecinde bireylerin sokağa çıkmak zorunda kalmadan fiyat almalarına, uygun fiyatlarla hizmet almalarına olanak sağlamaktadır. 

Tedarek dürüst, disiplinli ve uzman firmalar ile çalışır

Tedarek ambalaj firmaları başta olmak üzere bir çok firma ile paydaş olarak çalışır. Düşük bir komisyon alarak hem alıcılara hem de satıcılara hizmet vermektedir. Sitede güvenli ödeme seçenekleri bulunmakta aynı zamanda da 7/ 24 güvenli destek hizmeti verilmektedir. Tedarek’e üye olan firmalar ekranlarına ve ana sayfalarına bildirim olarak düşen iş tekliflerini değerlendirme imkanına sahiptir. Bu neticede bireylere kendileri için en uygun teklifleri belirleme yeni rakamları verme ve orta noktada buluşma olanağı sağlamaktadır. Ayrıca firmalar uygulama içerisindeki bannerlerden kendilerini daha görünür kılmak için reklam işlemlerini yapabilmektedirler. Bu sayede uygulamada aynı işi yapan rakiplerine nazaran daha çok  üst sıralarda yer almaktadırlar.

Kaynak: https://www.tedarek.com/ambalaj