GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-10-2021 15:05   Güncelleme : 19-10-2021 15:05

Selin Limon Kolonyası şimdi yeni 1 litre sprey pompalı formatında

41 yıldır kendine özgü kokusu ile limon kolonyası ferahlığını, bir nefeste iyi hissettirerek tüketicileriyle buluşturan Selin, yeni Selin Limon Kolonyası Pompalı 1 LT ile yaşam alanlarında kullanım kolaylığı sağlıyor.

Selin Limon Kolonyası şimdi yeni 1 litre sprey pompalı formatında

41 yıldır farklı kokularıyla iyi hissetmemizi sağlayan Selin, klasikleşen Limon Kolonyası’nı yeni 1 litre sprey pompalı formatıyla tüketicilerinin beğenisine sundu. 80˚ alkol içeren Selin Limon Kolonyası, özel sprey pompalı formatı ile ev ve iş yeri gibi alanlarda kullanım kolaylığı sunuyor.

Gün içinde hem hijyen ihtiyacını karşılamak hem de yenilenmek isteyenler; eşsiz kokusuyla bir nefeste iyi hissettiren ve tazelenmeye de katkıda bulunan Selin Limon Kolonyası Pompalı 1 LT’yi tercih ediyor.

1980 yılından bu yana kültürel hafızamızda yer etmiş kokuları tüketicileriyle buluşturan Selin, Limon Kolonyası ile girdiği evlerde günlük hayatın vazgeçilmezi olurken pandemi boyunca hijyenin sağlanmasına da yardım ediyor. Selin Limon Kolonyası;  hijyenini 80˚ alkolü, ferahlığını ise limon esansı ile sağlıyor. Cilt pH değeri ile uyumlu olan ve dermatolojik olarak test edilen Selin Limon Kolonyası Pompalı 1 LT, ihtiyaç duyulan her yere ferahlık duygusuyla hijyen ve tazelik getiriyor.