GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-10-2021 12:40   Güncelleme : 25-10-2021 12:40

Merdiven altı teknik servislerden uzak durun

Yapılan araştırmalar ülkemizde beyaz eşyaları ve genel anlamda ev eşyalarının 10 yıldan uzun süre kullanıldığını ortaya koymuştur.

Merdiven altı teknik servislerden uzak durun

Yapılan araştırmalar ülkemizde beyaz eşyaları ve genel anlamda ev eşyalarının 10 yıldan uzun süre kullanıldığını ortaya koymuştur. Ülkemizde bireyler gerek ekonomik koşullar gerekse diğer faktörler nedeniyle bozulan veya bakıma ihtiyaç duyan ürünlerini atıp yenisini almak yerine bu ürünleri tamir etmeyi tercih ederler. Bu hem toplumsal anlamda bir sorumluluktur hem de aile bütçesine büyük bir katkı sağlar. Bu nedenle herhangi bir şekilde bozulan bakım ve onarıma ihtiyaç duyan beyaz eşyaların teknik servis işlemlerini gerçekleştirmek için profesyonel bireylerden hizmet almak gerekir. Çünkü merdiven altı teknik servisler beyaz eşyaların bakım ve onarımına gerçekleştirmenin ötesinde daha fazla arızaya neden olabilir. Arızanın tam tespit edilmemesi ve tamir edilecekken arızanın daha da büyütülmesi vatandaşların bütçesine maddi anlamda büyük bir yük yükler. Arslan Teknik Beyaz Eşya Servisi İzmit merkezli olarak faaliyet yürüten lider bir kuruluştur.

Arslan Teknik Beyaz Eşya Servisi her marka için uzmandır

Arslan Teknik Beyaz Eşya Servisi İzmit Bosch servisi olarak faaliyet yürütmenin yanı sıra birçok markanın beyaz eşyalarının tamirinide gerçekleştirebilir. Kuruluş %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergiler ve 7gün 24saat müşterilerine hizmet sunar. Bu anlamda İzmit ve çevresinde İzmit Arçelik servisi deyince de ilk akla gelen kuruluşlardan olmayı başarmıştır. Arslan Teknik Beyaz Eşya Servisi bünyesinde profesyonel bir usta kadrosunu barındırır. Bu nedenle de hem uygun fiyatlı hem de uzun süre kullanımı ve sağlamlığını devamını sağlayacak olan bir çalışma sunar. Firma Arçelik ve Bosch markalarında olduğu gibi İzmit Beko servisi alanında da profesyoneldir