GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2021 12:22   Güncelleme : 27-10-2021 12:22

Klasik Alyans

Nişan, evlilik ve söz kavramlarının 1800’lü yıllardan günümüze yansıyan yüzük kültürü,

Klasik Alyans

 

Nişan, evlilik ve söz kavramlarının 1800’lü yıllardan günümüze yansıyan yüzük kültürü, klasik alyansla bütünleşmiştir. Papirüs ve parşömen kaynaklardan edinilen bilgilere göre Tunç çağından bu yana insanlık evlilik kurumunu vurgulamak için klasik alyans kullanmaktadır. karadenizkuyumculuk.com.tr adresi, klasik yüzük modellerinin anlamı ve neticelerine göre en güzel tasarımları sizlerle sunmaktadır.

Klasik Gümüş Alyans

Söz ve nişan temsili olan gümüş alyans modeli, modern tasarımıyla antik zamanların ilgisini çekecek süslemeleriyle de erkekler ve kadınlar için özel olarak dizayn edilmiştir. Yuvarlak kenarlı ve ovalize tasarımlar, özgün ve antik zamanların izlerini taşıyacak modellemelerle bir araya getirilmiştir. Klasik alyans modelleri, kadın ve erkekler için farklı parmak ölçülerinde, iç kısmı ve üzeri yazılı olarak dizayn edilebilmektedir.

İşçilik ve tasarımıyla göz alıcı ışıltısını yansıtacak modeller, modern tasarım ve antik izlerle birlikte eski çağdan günümüze trendler arasına giren en iyi tasarımları sizlerle buluşturacaktır. Gücü, sevgiyi, aşkın büyüsünü ve evliliğin kutsallığını yansıtacak parıltılı tasarımlarla, sevginizi yansıtabilirsiniz.

Klasik Altın Alyans

Süs eşyalarının yanı sıra, evliliği ve nişanı temsil eden altın alyans geleneği, ince işçilikle zengin ve zarif görünüm sunar. Kadınlar ve erkekler için ayrı boyutlarda tasarlanmış modeller üzeri işlemeli ya da sade tasarımlarla sunulmuştur. Göze çarpan ince detaylarıyla ışıltısını her an saçmaya hazır modern tasarımlar, 21. Yüzyılın trendleri arasında ilgi odağı olmaya hazırdır.

Kaliteli malzeme kullanımıyla sevginizi, gücü ve saflığı temsil eden tasarımlar, taşlı ve sade modeller olarak, madeni halka modellerdir. Antin Yunan, Antik Roma ve geleneksel Türk kültürü işçiliğiyle de üzeri işlemeli ve sade tasarımlar olarak dizayn edilmiştir.

Modern Ve Klasik Alyans Tasarımlar

Kadınlar ve erkekler için modern dokusu ve klasik alyans ince detaylarıyla göz alıcı modeller, en uygun fiyatlarla kaliteli malzemeden dizayn edilmiştir. Nişan, söz ve evliliğinizi temsil eden, gümüş, çelik ve altın tasarımlarla birlikte değerli modelleri de kullanabileceğiniz yüzük tasarımlardır. Tunç çağından günümüze yansıyan gücü, sevgiyi ve aşkı sembolize eden modeller, üzeri süslemeli, içi yazılı ve sade tasarımlar olarak mutlu günlerinizi temsil edecektir.