GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2021 12:23   Güncelleme : 27-10-2021 12:23

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Disiplin ve hız odaklı Özfilo nakliyat, İstanbul’dan Türkiye’nin 81 iline güvenli taşımacılık hizmetini geniş araç filosuyla vermektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

 

Disiplin ve hız odaklı Özfilo nakliyat, İstanbul’dan Türkiye’nin 81 iline güvenli taşımacılık hizmetini geniş araç filosuyla vermektedir. 7/ 24 iletişim kurabileceğiniz ozfilonakliyat.com adresi, whatsaApp iletişim alanından sorularınıza cevap bulmanızı sağlayacaktır. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta hızlı ve profesyonel kadrosuyla planlı programlı hareket ederek sürecin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Özfilo Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Özfilo şehirler arası evden eve nakliyat için demonte ve monte hizmeti sunarak, ekspertiz özellikleriyle de eşyaların fiziksel özelliklerine göre araç içine yerleştirilmesini sağlamaktadır. Güvenli ve hızlı çalışma alanıyla, asansörlü sistemlerle kullanarak şehirler arası yolculukta eşyaların zarar görmeden yeni adresine teslim edilmesini sağlayacaktır.

  • Şehirler arası yolculuk için sigorta sistemi kullanılarak mali güvenlik sağlanır.
  • Takip sistemi ve güzergah planlamasıyla hareket edilecektir.
  • Asansörlü sistemlerle eşyaların iç mekandan dış mekana nakil edilmesi için uzman kadroyla çalışılır.
  • Hızlı ve kaliteli hizmet için teknolojik donanımlara öncelik verilmiştir.
  • Paketleme ve ambalajlamayla birlikte elektronik ve beyaz eşyaların zarar görmemesi sağlanacaktır.

Özfilo İstanbul’dan Türkiye’ye Profesyonel Hizmeti

İstanbul’dan Türkiye’nin dört bir yanına özenle eşyalarınızı taşıyacak olan firma, uzun yıllardır tecrübe edindiği bu alanda güvenli bir şekilde hizmet almanıza odaklanmıştır. Asansörlü taşımacılık ve nakliyat hizmetleri, tek parça eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinde de yanınızda olacak, sizin için en iyi seçenekleri sunacaktır.

Eşyalarınızın zarar görmeden yeni adresine teslim edilmesi ve sürecin hızla tamamlanması için güvenli kontroller yerine getirilecektir. Şehirler arası evden eve nakliyat koli numaralandırma ve paket numaralandırmayla disiplinli aynı zamanda planlı nakliyat hizmetine yer verilmektedir.

Özfilo Türkiye’nin Nakliyat Firması

Türkiye’nin en donanımlı ve profesyonel taşıma firması olarak, nakliyat alanında gelişmiş tır filosuyla hız odaklı hizmet vermektedir. 7/ 24 canlı destek ve müşteri hizmetleri alanına sahiptir. Müşteri memnuniyeti odaklı, söz verdiği tarihler arasında nakliyat hizmetini gerçekleştiren, güvenilir aynı zamanda kurumsal bir şirket olmayı 26 yıllık tecrübesiyle başarmıştır.

İstanbul’dan Türkiye’nin bütün bölgelerine Anadolu, Ege, Karadeniz, Akdeniz, Güneydoğu ve iç Anadolu bölgelerine nakliyat hizmeti için büyük bir ekip, geniş araç filosu ve sigortalı hizmet ayrıcalıkları sunar.