GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-11-2021 17:03   Güncelleme : 08-11-2021 17:03

Sigortalı nakliyat hizmetleri yaygınlık göstermeye başladı

Sigorta işlemleri genel anlamda bireylerin evlerini arabalarını ve sağlıkla ilgili süreçlerini kapsayan bir çalışma olarak biliniyordu.

Sigortalı nakliyat hizmetleri yaygınlık göstermeye başladı

Sigorta işlemleri genel anlamda bireylerin evlerini arabalarını ve sağlıkla ilgili süreçlerini kapsayan bir çalışma olarak biliniyordu. Fakat sigortacılık işlemlerinin ve profesyonel nakliyat şirketlerinin gelişmesi ile birlikte artık nakliyat sektöründe de sigorta işlemleri yaygın olarak kullanılır oldu. Emtia sigorta poliçesi olarak adlandırılan sigortalı nakliyat olarak belirlenen bu hizmette taşımaya konu eşyaların malların ve diğer tüm malzemelerin taşınacak alana varıncaya kadar kaza ve hasarlara karşı koruma altına alınması hedeflendi. Ülkemizde nakliyat alanında faaliyet yürüten samimi nakliyat o anlamda kendini geliştirerek İzmir sigortalı nakliyat işlemlerini gerçekleştiren öncü kuruluşlardan biri olmayı başardı.

Sigortalı nakliyat hizmetlerinin kapsamı nedir?

Sigortalı nakliyat hizmetlerinin kapsamı evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı konusunda söz konusu olmaktadır. Bu kapsamda eşyaları ve malların alınan bölgeden taşınılacak bölgeye kadar nakli esnasında kaza kayıp çalınma ve diğer hasar durumlarına karşı sigortalı olmasını ifade eder. Samimi Nakliyat Bu anlamda sadece karayolu üzerinden nakliyat işlemlerinin gerçekleştirilmesine ilişkin değil aynı zamanda deniz hava ve demiryolu ulaşımında da sigortalı taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. İnovatif ve sürekli kendini geliştiren bir bakış açısına sahip olan samimi nakliyat İzmir ilinde bu anlamda sigortalı nakliyat isteyen birçok birey tarafından ilk tercih edilen kuruluş olmayı başarmıştır. Firma hem idari hem de saha personeli ile son derece profesyonel bir hizmet vermektedir.

Kaynak: https://www.samiminakliyat.com.tr/