GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-11-2021 17:38   Güncelleme : 08-11-2021 17:38

Avrasya Cam Fuarı'da En Çok Dikkat Çeken Stant: Gama Mekatronik'in

Gama Mekatronik ülkemizde hem sanayisi hem de doğal güzellikleri ile dikkat çeken Bursa'da faaliyet yürüten en önemli sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Firma Nilüfer Çalı Sanayi Bölgesinde hizmet sürdürürken ülkemize yapmış olduğu değerli çalışmalar ile son derece büyük bir katma değer kazandırıyor.

Avrasya Cam Fuarı'da En Çok Dikkat Çeken Stant: Gama Mekatronik'in

 

Gama Mekatronik ülkemizde hem sanayisi hem de doğal güzellikleri ile dikkat çeken Bursa'da faaliyet yürüten en önemli sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Firma Nilüfer Çalı Sanayi Bölgesinde hizmet sürdürürken ülkemize yapmış olduğu değerli çalışmalar ile son derece büyük bir katma değer kazandırıyor. Gama Mekatronik’in ürün yelpazesi içerisinde ahşap işleme, mermer işleme, metal model işleme, 4 ve 5 eksen ahşap torna makineleri, cam işleme makineleri gibi ürünler yer alıyor. Başarılı çalışmaları ve üretimleri sayesinde Gama Mekatronik ülkemiz için hem uluslararası camiada hem de iç pazarda son derece önemli olan birçok fuara katılıyor. 3 Kasım'da başlayan ve 6 Kasım'da son bulan Avrasya Cam Fuarı'nda da Gama Mekatronik standı en çok dikkat çeken stantlar arasında yer alıyor.

Gama Mekatronik 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile kendini sürekli yenileyen ve inovatif bir bakış açısına sahip olan öncü kuruluşlardan biri olarak hizmet sunuyor. Fuar bitiminde sektöre dair açıklamalarda bulunan Gama Mekatronik yetkilileri, sürekli olarak ilerlemeyi ülkemize katma değer kazandırmayı ve sanayi sektöründe dünyanın hatırı sayılır ülkelerinden biri olmayı hedeflediklerini ifade ediyor. Kuruluş bu anlamda profesyonel kadrosu ile birçok projeye imza atarken aynı zamanda ülkemizin sanayi sektöründe kullanılabilecek ergonomik son teknolojik ve profesyonel tasarımlı ürünlerini ortaya koyuyor.

http://gamamekatronik.com/