GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-11-2021 14:11   Güncelleme : 17-11-2021 14:11

Ataköy ve Bakırköy Veterinerlik Hizmeti

Hayvanların bakımları, hastalıkları ve tedavileri ile ilgilenen tıp dalına veterinerlik denilmektedir. Günümüzde pek çok kimse evcil hayvan sahibidir.

Ataköy ve Bakırköy Veterinerlik Hizmeti

Hayvanların bakımları, hastalıkları ve tedavileri ile ilgilenen tıp dalına veterinerlik denilmektedir. Günümüzde pek çok kimse evcil hayvan sahibidir. Onlara bebek gibi bakarak ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaya çalışmaktadırlar. Fakat bazen dillerini bilmedikleri için rahatsızlıklarından haberdar olamazlar. Sağlıklı hayat sürmek nasıl insanlar için en doğal haksa hayvanlar içinde durum öyledir. Evcil hayvan sahipleri bunun bilincinde olarak ona göre hareket etmelidir. Belli periyodlar ile veteriner hekime danışmalı gerekli aşı ve tedavilerini gerçekleştirmelidir.

Petiatri Ataköy Veteriner Kliniği küçük canları; bilgeliğini ve sevgisini katarak tedavi etmektedir. Gelişmiş hizmet anlayışı ile kedi, köpek, kuş türleri, kaplumbağa, tavşan, maymun ve egzotik hayvanların bakım ve tedavileriyle ilgilenmektedir. Onlara sağlık yarınlar vaat etmek için 7/24 olarak hizmet sunmaktadır.

Can Dostlarınıza Sağlıklı Yarınlar

İstanbul’un pek çok alanında hizmet sağlayan klinik, üstün teknolojik cihazları ile doğru teşhis ve tedavi uygulamaktadır. Petiatri Bakırköy Veteriner Kliniği bölgedeki uzman yetersizliğinden kaynaklı açılmış olup, can dostlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir kliniktir. Geniş kapsamlı hizmetleri ve sevgi dolu yaklaşımları ile içiniz rahat, minik dostunuz için en iyisi olacaktır.

Pek çok alanda başarılara imzan atan ve sertifikaları ile başarılarını kanıtlayan Veteriner Hekim Zafer Doğan öncülüğünde hizmet veren klinikler minik dostları sağlıklı yarınlara hazırlayacaktır. Hizmetler ve klinikler hakkında bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.