GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-11-2021 14:26   Güncelleme : 16-11-2021 14:26

Sağlıklı Yem Katkıları

Tarım ve hayvancılığa uygun şartlarda olan ülkemizde ne kadar yaygın bir iş alanı olsa da hayvancılık konusunda yetersiz kalınan durumlar söz konusu olmaktadır.

Sağlıklı Yem Katkıları

Tarım ve hayvancılığa uygun şartlarda olan ülkemizde ne kadar yaygın bir iş alanı olsa da hayvancılık konusunda yetersiz kalınan durumlar söz konusu olmaktadır. Hayvanlar için dışarıdan ithal edilen yemler, hayvan üretiminin azalması olumsuz etikler arasındadır. Bu ve benzeri durumların önüne geçmek için uzman ekibiyle çalışmalar sürdüren Doğuş yem katkı maddeleri, hayvan sağlığını ön planda tutarak, çiftçiler içinde kaliteli ve lezzetli et elde etmesine olanak sağlamaktadır.

Satışa sunduğu yem premiks ürünleri yüksek oranda katkı sağlamaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra öğürsek tozu, inek kızgınlık tozu gibi ürünlerde bulunmaktadır. Ürünlerin hayvanların yemlerine belli miktarda karıştırılarak tüketilmesini gerektirmektedir. Genel olarak küçükbaş, büyükbaş ve kanatlı hayvan gruplarına göre ürünler bulunmaktadır. Kategorilerden aşağıda size kısaca bahsettik.

  • Klinik Ürünler
  • Vitamin ve Mineral İçerikli Ürünler
  • Vitamin ve Mineral Destekli Fermantasyonlu Ürünler
  • Vitamin ve Mineral Kombinasyonlar

Olarak nitelendirilmektedir. Ürünlerin içeriğine ulaşmak hızlı ve kaliteli ürün alışverişi sağlamak adına online olarak web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Yem Alışverişi

Mersin’in Tarsus ilçesinde yer alan firma, vizyon ve misyon sahibi olarak gelişmiş teknolojiden faydalanarak üstün kaliteli ürünlerin üretimini sağlamakta ve piyasadan olumlu geri dönüşler almaktadır. Çiftçilere hayvancılık konusunda fayda sağlayarak ülke ekonomisini de katkılı olmaktadır. Et ithalatının önüne geçerek, kendi ülkemiz coğrafyasında sağlıklı hayvan yetiştirerek kaliteli ve lezzetli et üretimine fayda sağlamaktadır.