GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-11-2021 10:49   Güncelleme : 17-11-2021 10:49

Poliüretan duvar çıtası ve dekorasyon

Duvar çıtası en eski yıllardan bu yana özellikle iç mekanlarında hangisi etik bir görünüm kazanması için kullanılan yapı malzemeleridir.

Poliüretan duvar çıtası ve dekorasyon

Duvar çıtası en eski yıllardan bu yana özellikle iç mekanlarında hangisi etik bir görünüm kazanması için kullanılan yapı malzemeleridir. Duvar çıtaları profesyonel bir şekilde üretilmeli ve profesyonel bir şekilde montajlanmalıdır. Teknolojinin ve kimya sektörünün gelişmesi ile birlikte ülkemizde duvar çıtası üretimi ve çeşitliliği de artış göstermiştir. Kolay kullanımı ve montajı sayesinde poliüretan duvar çıtası yaygınlık kazanmıştır. Çünkü poliüretan duvar çıtası daha hafif ve yıpranmaya karşı da çok dayanıklıdır. Diğer duvar çıtaları nazaran nem ve rutubetten de etkilenmemektedir. Aynı zamanda dekorasyon alanında poliüretan duvar çatısının bir diğer avantajı da bu malzemelerin motif ve süslemelere müsait olmasıdır.

En kaliteli poliüretan duvar çıtası çeşitleri Polipiyer'de

Polipiyer ülkemizde dekorasyon alanında faaliyet yürüten ve Ankara'da lider konumda yer alan öncü bir kuruluştur. Başta duvar çıtası modelleri olmak üzere birçok dekorasyon ve yapı malzemelerinin satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ülkemizde bir marka olmayı başaran Polipiyer dünyada da lider konumda yer almakta ve günümüzde 10 ülkeye ihracat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bünyesinde profesyonel mürekkebi istihdam eden Polipiyer her geçen gün kendini geliştirmektedir. Firma ürün ve hizmetleri ile ilgili müşterilerine bilgi vermekte ve bu anlamda verimli bir web sitesi ile hizmet sunmaktadır. Site üzerinden destek hattı ile irtibat kurmak soru ve önerilerde bulunmak mümkündür. Kuruluş hem satış öncesi hem de satış sonrası müşterilerine destek vermektedir.