GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-11-2021 11:10   Güncelleme : 13-11-2021 11:10

Afra Profil sektöründe lider

Afra Profil kurulduğu günden bu yana Türkiye'deki ve dünyadaki PVC üreticilerinin olmazsa olmazı olan bütün ürünleri başarıyla üretmektedir.

Afra Profil sektöründe lider

Afra Profil kurulduğu günden bu yana Türkiye'deki ve dünyadaki PVC üreticilerinin olmazsa olmazı olan bütün ürünleri başarıyla üretmektedir. Kuruluş %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemektedir. Bu anlamda PVC ve inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan bütün profillerin imalatı işlemlerini gerçekleştirir. Alçıpan sektörüne de giriş yapan Afra Profil bu anlamda o sektörün ihtiyaç duyduğu bölme duvar ve asma tavan profillerinin de imalatını yapmaktadır. Ülkemizin dört bir yanındaki kuruluşlara hizmetlerini ve ürünlerini ulaştırmayı Başaran Afra Profil Kayseri'de kendine ait bir satış mağazası ile de hizmet vermektedir.

Afra Profil Akdeniz Bölgesi'nde de etkin

Afra Profil aynı zamanda Akdeniz Bölgesi'nde de kendine ait bir bölge müdürlüğü kurarak hizmet alanı son derece geliştirmiş ve Antalya başta olmak üzere bölgeye ürün ve hizmetlerini ulaştırmıştır. Geniş bir ürün yelpazesi olan kuruluş alçıpan profil başta olmak üzere ürün ve hizmetlerini kaliteli bir biçimde üretmektedir. Öte yandan tavan u profil ve tavan c profil konusunda da profesyonel hizmet sunmaktadır.

Tavan c profil özellikle inşaat sektörünün en çok kullandığı profiller arasındadır. Afra profil müşterilerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi alması için son derece verimli bir web sitesini de hayata geçirmiştir. Site içerisinde kuruluşun ürün yelpazesi ile ilgili olarak anlık destek hattı da kurulmuştur.