GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-11-2021 14:33   Güncelleme : 19-11-2021 14:33

Ataşehir Tercüme ile Güvenilir Profesyonel Hizmet

Sektöründe en eski ve deneyimli olan Mine Noter Yeminli Tercüme Bürosu, 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ataşehir Tercüme ile Güvenilir Profesyonel Hizmet

Sektöründe en eski ve deneyimli olan Mine Noter Yeminli Tercüme Bürosu, 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Özel veya resmi fark etmeksizin her türlü tercümanlık, çeviri işlerini itina ile güvenilir şekilde sağlamaktadır. Geçmişten bugüne iletişimin temeli olan dil kavramının tarihçesini ve içeriğini analiz ederek 191 dilde çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Ataşehir Yeminli Tercüme olarak gerek iş hayatında gerekse özel hayatta daima kaliteli çeviri hizmeti sağlamaktadır. Evrak işlerinde gerekli olan noter tasdiknamesini ve süreçlerini takip ederek son aşamaya kadar müşterisine destek olan Ataşehir noter tercüme müşteri memnuniyeti esaslı hizmet sunmaktadır. Ataşehir Tercüme alanında pek çok hizmet sağlamaktadır.

  • Tüm Dillerde Çeviri Hizmeti
  • Akademik ve Teknik Çeviri
  • Tıbbi ve Edebi Çeviri
  • İhale Tercümesi
  • Simultane Cihaz Kiralama
  • Apostil Taraf Ülkeleri

Gibi daha pek çok tercümanlık hizmetini müşterilerine sağlamaktadır. Tüm hizmetler hakkında bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Akademik ve Teknik Çeviri

Akademik alanda uluslararası hizmet gerekli olabilmektedir. Söz konusu farklı dillerle akademik alanda aynı dil ile etkileşim kurmaktır. Tıp alanında olsun gerekli dilde tıp bilgilerini iyi bilmek ve çözümlemek gerekmektedir. Kısaca ana bilim dalına ait gerekli dil bilgilerine hakim olmak denilebilir. Teknik çeviri de ise herhangi bir alanda yapılacak olan çeviri biçimidir. Teknik ve edebi alanlarda profesyonel çeviri hizmeti alınmalıdır.