GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-11-2021 16:19   Güncelleme : 19-11-2021 16:19

Kapadokya'da Eşsiz Deneyim Fırsatı

Türkiye’nin vazgeçilemez güzellikleri arasında yer alan Kapadokya’nın bir diğer benzersiz özelliği de Kapadokya balon turlarıdır.

Kapadokya'da Eşsiz Deneyim Fırsatı

Türkiye’nin vazgeçilemez güzellikleri arasında yer alan Kapadokya’nın bir diğer benzersiz özelliği de Kapadokya balon turlarıdır. Dünyanın her bölgesinden bu eşsiz deneyimi yaşamak için gelen insanlar bulunmaktadır. Anları unutulmaz kılan güzelliği ve benzersizliği ile herkesi etkilemektedir. Bu deneyimi herkesin yaşaması amacı ile dürüst ve kaliteli hizmet politikası ile Kapadokya balon turu hizmetini sağlayan firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Tecrübeli personelleri ile kalite ve uygun fiyatı sizlere sunmaktadır.

Kapadokya balon fiyatları firmalardan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. Kişi başı en uygun ücretler için iletişime geçebilirsiniz. 7/24 destek ve hizmet sağlayan firma en uygun fiyat ve kaliteli hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. Fiyat politikasında çocuklar da tam ücrete tabi olmaktadır. Rezervasyon gününden bir gün önce ödeme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Hava şartlarından dolayı iptal olan uçuşlarda kesintisiz ücret iadesi yapılmaktadır.

Kapadokya Turu Hakkında Merak Edilenler

Balon turu öncesi müşterilerin aklına birçok soru gelebilmektedir. Bunlardan bazılarını ön bilgi sahibi olmanız amacıyla sizler için açıkladık. Balon turları mevsim fark etmeksizin hava koşullarına bağlı olarak sivil havacılık denetiminde gerçekleşmektedir. Uçuş süreleri standart olarak bir saattir. Balon sepetlerinde kişi sayısı grup halinde olduğunda yirmi ve yirmi sekiz olarak değişmektedir, isteyen misafirler için iki kişilik sepetlerde mevcuttur. Balon turu esnasında düz tabanlı ayakkabı tercih edilmesini, topuklu ayakkabı giyilmemesini tavsiye ediyoruz.