GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-11-2021 09:16   Güncelleme : 23-11-2021 09:16

Hurda Kablo Fiyatları

Bakır içerikli olan kabloların yanı sıra demir ve alüminyum kablolar da piyasada sıkça kullanılıyor. Birçok sektörde ve özellikle elektrik sektöründe artık kablo oluşumu üst seviyede gerçekleşiyor.

Hurda Kablo Fiyatları

 

Bakır içerikli olan kabloların yanı sıra demir ve alüminyum kablolar da piyasada sıkça kullanılıyor. Birçok sektörde ve özellikle elektrik sektöründe artık kablo oluşumu üst seviyede gerçekleşiyor. Hurda kablo alımlarında Güven Metal Hurda ortalama bir fiyat sunuyor. Kablo ile içerisindeki metal ayrıştığı zaman metalin özelliğine göre metal fiyatı uygulanıyor.

Şirketimiz, kilo ile kablo almaktadır ve kablonun özelliği dikkate alınmaktadır. Bakır hurda kablolar için bakır fiyatı uygulanamaz. Uygulanması için kablonun sıyrılması ve bakırın safi hale getirilmesi gerekir.

Hurda Alım Kategorimiz

Bakır, kablo, demir ve benzeri metallerin yanı sıra akü hurdaları da alıyoruz. Elemanlarımız akü alımlarında sabit fiyat kategorisini değerlendirmektedir. Elektronik kartlar, bilgisayar ana kartları ve benzeri birçok elektronik hurdalar da alınıyor.

Kentsel dönüşümün gerçekleştiği yerlerde yıkım işlemleri de sorun teşkil etmektedir. Yıkım ile birlikte ortaya çıkan hurdalar firmamız tarafından alınıyor. Bütün metal hurdalarımız Metal Borsasına satılıyor. Borsanın verdiği fiyatlar dikkate alınarak ödeme yapılıyor.

Metal Hurda Alımı

Kağıt ve plastik hurdalara nazaran metal hurdalar ülke sanayisi ve ekonomisi için önemlidir. Uçak, tren ve otomobil sanayisinin yanı sıra silah sanayisi de metale ihtiyaç duymaktadır. Türkiye genelinde hurda alımı ile birlikte bu önemli sanayiler için gerekli olan metal ham madde temin edilebilmektedir. Alımlarda elemanlarımız her metali analiz ederek almaktadır. Mıknatıs ile test işlemi gerçekleştiren ekibimiz metal konusunda uzmandır. Demir mıknatıs tutarken, krom ve alüminyum mıknatıs tutmaz. Bazı kromlar hafiften mıknatıs tutabilir. Metal testinde en çok kullanılan yöntem mıknatıs yöntemidir.

Hurdalar Yerinden Alınmaktadır

Perakende satışlar hariç yüklü miktardaki hurdaları servisimiz yerinden almaktadır. Toptan alımlar ile perakende alımlar fiyat bakımından fark etmemektedir. Firmamız herkes için tek fiyat uygulaması gerçekleştiriyor.

Fiyatlar da güncel hurda fiyatlarına göre belirleniyor. Servis hizmetimiz ücretsiz olup yerinden alımlarda ödemeler peşin bir şekilde gerçekleşiyor. Şirketimiz istediğiniz zaman zarfında hurda satış işlemi gerçekleştiriyor. Makine ve eşya hurdalarının alımlarında metal veya hurda fiyatları uygulanamamaktadır. Makine alımlarında ortalama bir fiyat verilmektedir.

Hurda Servis Filomuz

Filomuzda yer alan yük araçları, hurda alımında kullanılmaktadır. Filomuzun şoförleri deneyimlidir ve işin ehli elemanlardan oluşmaktadır. Ayrıca yıkım ekibimiz de işin uzmanı kişilerden oluşuyor. Yıkımda kullanılan iş makineleri, kepçeler ve diğer araçlar bakımlı ve her zaman hizmete hazırdır. Şirketimiz tesislerde mıknatıslı vinçlerle nakil işlemi gerçekleştiriyor. Filomuz ve çalışma ekibimiz düzenli bir şekilde hurda almaya devam ediyor.

Online Hurda Hizmeti

Sitemizi ziyaret ederek hizmetimizi yakından takip edebilirsiniz ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden hurda alımlarında sitemizdeki müşteri hizmetleri her zaman için çözüm üretmeye devam ediyor. Müşteri hizmetleri numaramızı arayın ve en kısa sürede hurda hizmetimizden faydalanın. Müşteri hizmetlerimize adresinizi verin, ekiplerimiz en uygun zamanda adresinize gelecektir.