GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-11-2021 09:46   Güncelleme : 28-11-2021 09:46

En Profesyonel Yük Sabitleme Hizmeti

Günümüzde ihracat ve ithalat oldukça yaygın bir ekonomik gelir sağlamaktadır. Bu bağlamda taşımacılıkta kullanılan yollarda değişiklik göstermektedir.

En Profesyonel Yük Sabitleme Hizmeti

Günümüzde ihracat ve ithalat oldukça yaygın bir ekonomik gelir sağlamaktadır. Bu bağlamda taşımacılıkta kullanılan yollarda değişiklik göstermektedir. Özellikle de denizyolu üzerinden yapılan ticari taşımacılıklarda yüklerin sabitlenmesi önemlidir. Aksi halde olası bir dalgalanma veya alabora ile gemi sarsılması kaçınılmazdır. Bu da sağlam sabitlenmemiş ürünlerin hasar görmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle de yük sabitleme hizmeti alabileceğiniz bir firmayla çalışma gerçekleştirebilirsiniz.

Lashing Man en profesyonel şekilde yük sabitleme faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Alanında uzman olan ekip çalışanlarıyla ambalajlama ve sabitleme konusunda başarılıdır. Bu sayede yüklerde herhangi bir hasar meydana gelmeden istenilen adrese ulaşım hedeflenmektedir. Aynı zamanda lashing hizmeti için de firmayla irtibata geçebilmeniz mümkündür.

Lashing Man Hizmetleri

Lashing Man firması oldukça uzun süredir yük güvenliği sunan başlıca markalardan biri haline gelmiştir. Yüklerin ambalajlanması, olası iklim koşullarından korunması için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte lashing hizmetlerini de müşterilerine sağlamaktadır. Deniz yolculuklarında olası bir hasar durumuna engel olabilmek için firma gerekli alternatifleri ustalıkla uygulamaktadır.

Firmanın müşterilerine sunduğu hizmetleri sizlere aşağıda genel olarak maddeledik. Belirttiğimiz hizmetlerden yararlanmak için Lashing Man firmasıyla irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle en profesyonel lashing hizmetlerinden ve yük sabitleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  • Shrink Wrap paketleme
  • Branda ve koruma
  • Sandıklama
  • Deniz aşırı paketleme
  • Konteyner lashing
  • Gemi proje lashing

Sıralamış olduğumuz tüm faaliyetler ve hizmetler Lashing Man bünyesinde müşterilere sağlanmaktadır.