GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-11-2021 17:34   Güncelleme : 29-11-2021 17:34

Modern Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri, binanın dış görünüşüne kattığı şık görünümün yanı sıra bina içerisinde konumlandığı daireye de önemli dokunuşlar yapmaktadır.

Modern Cam Balkon Sistemleri

Modern cam balkon sistemleri mimaride giderek daha popüler hale geliyor.  İnşaat sektöründe son yılların en çok tercih edilen balkon sistemleri arasında yerini almış durumdadır. Cam balkon sistemleri, binanın dış görünüşüne kattığı şık görünümün yanı sıra bina içerisinde konumlandığı daireye de önemli dokunuşlar yapmaktadır.

Ortamı daha büyük gösterir, bulunduğu alana ferahlık getirir ve bununla birlikte dışarından içerisinin görünmesini de engeller. Cam balkon sistemleri estetik ve dayanıklı yapılarıyla birlikte oldukça fonksiyoneldir. Cam balkon kanatlarının katlanır özelliği sayesinden temizliği kolaydır. Zorlu hava koşulları olan yağmur, rüzgar, kar, toz, ve bunun gibi birçok dış etkenin zarar veren etkisini büyük ölçüde engeller. Böylelikle dört mevsim balkon keyfi yapma fırsatı sunar.

Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan camların tamamı 8 ve 10 mm temperli camdır, bu nedenle ezilmeye karşı kırılma riski en düşük seviyededir. Sağlam yapısıyla balkon korkuluğunun daha güvenli olmasını sağlar. Camlar balkon sistemleri, yeni binalar ve tadilatlar için uygun olması sebebiyle kurulum ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.