GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-11-2021 17:11   Güncelleme : 29-11-2021 17:11

GETA Yapı İnşaat Marshall Boya Bayiliği

GETA Yapı İnşaat şirketi uzun yıllardan beri Şanlıurfa inşaat malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Bu konuda satışlarını geliştirerek memnun müşteri portföyüne sahiptir.

GETA Yapı İnşaat Marshall Boya Bayiliği

GETA Yapı İnşaat şirketi uzun yıllardan beri Şanlıurfa inşaat malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Bu konuda satışlarını geliştirerek memnun müşteri portföyüne sahiptir. Aynı zamanda inşaat sektöründe liderlik eden firmalardan biri olarak karşınıza çıkıyor. Bununla birlikte çağdaş satış stratejilerini uzman ekibiyle birlikte uygulayarak devamlılık göstermektedir. Bayi ve proje bazlı çalışmalar sergilemektedir.

Aynı zamanda Şanlıurfa Marshall boya bayisi olarak GETA yapı İnşaat faaliyet göstermektedir. Marshall boya, boya malzemeleri ve ısı yalıtım malzemeleri alanında satışlar sergiler. Ayrıca söve uygulama ve söve imalatı gibi hizmetleri de vermektedir. İç ve dış cephe boyalamalarını da Marshall boya hizmeti ile vermektedirler. Bu bağlamda müşterilerine derinlemesine bir güven duygusunu aşılamayı da başarmış firmalardan biridir. Eğer Marshall boya fiyatları hakkında net bir bilgi öğrenmek istiyorsanız yetkili birimleri arayarak fiyat listesi alabilirsiniz.

Şanlıurfa Dekorasyon Hizmetleri

Şanlıurfa dekorasyon hizmeti ile birlikte yaşam alanlarınıza estetik bir görünüm sağlayacak alçıpan ve kartonpiyer uygulaması da yapmaktadır. Bunların her biri alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Özenle yapılır ve uzun yıllar kullanım sağlamanıza yardımcı olunur. Aynı zamanda sizlere 7/24 hizmet vererek en kısa sürede anahtar teslim yapar. Bunların dışında:

  • Ev dekorasyonu
  • Onarım işleri
  • Tesisat işleri
  • Tadilat

Gibi birçok problemde sizlere yardımcı olur. Bütün işlemleriniz A kalite ile yapılarak sizlere en iyi şekilde aktarımı sağlanır.