GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-12-2021 15:04   Güncelleme : 01-12-2021 15:04

Vphilesi.com Sayesinde Kolay Valorant Kazancı Elde Etmeye Başlayın

Uzun yıllardan beri online oyun sektöründe olan Valorant, Riot Games ile birlikte iyi yerlere gelmiştir. Şu an günümüzde de çok fazla oyuncuya sahiptir.

Vphilesi.com Sayesinde Kolay Valorant Kazancı Elde Etmeye Başlayın

Uzun yıllardan beri online oyun sektöründe olan Valorant, Riot Games ile birlikte iyi yerlere gelmiştir. Şu an günümüzde de çok fazla oyuncuya sahiptir. Her geçen gün de yeni oyuncular kazanmaya devam ediyor. Bunun dışında oyun içerisinde gelişmek için de Valorant Points adı altında VP paraları vardır. Bunlar ile birlikte oyunda satın almalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Böylece çok daha güçlü hesaplarınız olacaktır. Ancak çoğu zaman bu VP puanları sanıldığı gibi kolay birikmiyor. Bunun için de vp hilesi gibi yollara başvurulur.

Özellikle de Vphilesi.com üzerinden sizleri hiçbir şekilde zora sokmayacak ve çok basit bir yöntemle Valorant vp hilesi sunar.

  • Öncelikle Vphilesi.com üzerinden giriş sağlayın
  • Ardından riot ID adınızı girin
  • Şifreleme sistemi mevcut buradan birini seçiniz
  • Daha sonra istediğiniz valorant point miktarını girin
  • Son olarak zaman aşımını seçiniz önerilen x2 dir
  • Ban koruması ile hesabınızı güvenceye alınız

Bütün bu aşamalardan sonra robot olmadığınıza dair bazı yapmanız gereken aşamalar olacaktır. Bunları da yaptığınızda 10 dakika ve 24 saat gibi süreler içerisinde VP paraları hesabınıza yatacaktır.

Güvenilir ve Hesap Bilgisi İstenmeden VP Kazanın

Valorant vp hilesi 2021 yılında en çok tercih edilen site Vphilesi.com’dur. Sizlere tamamen güvenilir ve herhangi bir bilgi istemeden hizmet verir. Hesap çalma durumları söz konusu değildir. Bu sayede daha kolay bir şekilde VP parası elde etmeye başlayabilirsiniz.