GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-12-2021 16:45   Güncelleme : 01-12-2021 16:45

Ankara da Güvenilir Temizlik Şirketi Detay Temizlik Firması

Ankara ilinde temizlik şirketleri arasında olan Detay Temizlik şirketi 1998 yılından beri aktif olarak hizmet veriyor.

Ankara da Güvenilir Temizlik Şirketi Detay Temizlik Firması

Ankara ilinde temizlik şirketleri arasında olan Detay Temizlik şirketi 1998 yılından beri aktif olarak hizmet veriyor. Özellikle de Ankara ev temizliği konusunda oldukça profesyonel bir çalışma gösterir. Sizlere köşe, dip kısacası her yerin en iyi şekilde temizlenmesi için özen gösterir. Üstelik Ankara üzerinde temizlik sektöründe lider firmalardan biri olarak da karşınıza çıkıyor. Bununla birlikte müşterileri de her zaman bu alanda almış olduğu hizmetten ötürü memnundurlar.

Sizlere güvenilir bir şekilde temizlik hizmeti veren firma antiviral ve antibakteriyel yıkama ile hizmet verir. Ankara koltuk yıkama, halı, sandalye ve yatak yıkama işlemlerinizin her biri bu standartlar ile gerçekleşir. Belirlemiş olduğunuz kriterler ve istekler üzerinden de firma özenle temizliği gerçekleştirecektir.

Kaliteli Hizmetin Sırrı Detay Temizlik de

Ankaranın en iyi temizlik şirketleri içerisinde yer alan Detay temizlik kaliteli hizmet akışı sunar. Bunun için sizlerin isteklerinin dışında dahi hizmet vererek ilerleme gösterir. Örnek verecek olursak:

  • İnşaat işlemlerinin olduğu evlerin camlarında, duvarlarında ve kapılarında genellikle boya ve daha farklı kalıntılar kalır. Bunları çıkarmak çoğu zaman oldukça güçtür. Detay temizlik sizler için zarar vermeden anında temizler
  • Camlarınızı, kapı ve duvarlarınızı bulanık bir görüntü olmadan itina ile temizler
  • Zemine dökülmüş olan boya ve çimento kalıntılarını da herhangi bir şekilde zarar vermeden temizliğini gerçekleştirir
  • Islak zeminlerde bazı zamanlarda lekeler kalır. Özellikle de kireç lekelerini kazıyarak yeni gibi temizlik yapılır.