YEREL
Giriş Tarihi : 24-03-2016 15:35   Güncelleme : 24-03-2016 15:35

Kardeşinin Cesedine Sosyal Medyadan Ulaştı

Antalya ilinde kardeşinden 4 gündür haber alamayan abisi, kardeşinin cesedine Facebook'ta son paylaştığı fotoğrafı çekildiği bölgede bulundu.

Kardeşinin Cesedine Sosyal Medyadan Ulaştı

Aydın Kesmeni adlı kişi, Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencisiydi. Aydın Kesmeni, yakınlarını ziyaret etmek amacı ile Isparta'dan Antalya'ya geldi. Antalya'ya geldikten bir süre sonra kenti gezmek amacı ile çevreyi dolaşmaya çıkan Kesmeni'den 4 gündür haber alınamadı. Bunun üzerine abisi olan Ekrem Kesmeni'de kardeşinden haber alınamayınca, kardeşini bulmak için Şanlıurfa'dan Antalya'ya geldi. Kardeşinin sosyal medyadan son paylaşım yaptığı yer, Kepez ilçesinde Masadağı Seyir Terası bölgeleri civarlarındaydı. Bu bölgeye giden Aydın Kesmeni'nin abisi Ekrem Kesmeni ve yakınları, kardeşinin cesedine ormanlık alanda rastladılar. 

 

 

Aydın Kesmeni'nin üzerinde herhangi bir darp ve yara izi olmadığı belirtildi. Şuanda ölüm nedeni bilinmemektedir. Otopsi için Aydın Kesmeni'nin cansız bedeni morga götürüldü. Otopsiden sonra ölüm nedeninin açıklanacağı söylendi.