GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-12-2021 11:28   Güncelleme : 05-12-2021 11:28

Tamamen Ücretsiz İnternetten Para Kazanmanın Yolu Roket Para

Roket Para uygulaması ile birlikte internetten para kazan! Sadece telefonlarınız üzerinde bulunana marketlerden uygulamayı indiriniz.

Tamamen Ücretsiz İnternetten Para Kazanmanın Yolu Roket Para

Roket Para uygulaması ile birlikte internetten para kazan! Sadece telefonlarınız üzerinde bulunana marketlerden uygulamayı indiriniz. Ardından günlük hayatınızda 15 dakika gibi kısa sürelerde binlerce liraya merhaba deyin. Sizlere birbirinden farklı görev seçenekleri sunar. Bu görev seçeneklerini en iyi şekilde yerine getirmeniz durumunda para hesabınıza aktarılacaktır. Görev yap para kazan mantığında ilerleme söz konusudur. Peki görevler yenileniyor mu?

Evet görevler her gün yenileniyor. Aynı zamanda bu konuda sizlere SMS ile de bilgilendirmesi yapılmaktadır. Bununla birlikte uygulama tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıma sahiptir. Yetkililer sizlerden hiçbir şekilde ücret talebinde bulunmuyor. Aksine uygulama üstüne sizlere para ödeme gerçekleştiriyor. Görev yap seçenekleri üzerinden uygun şartlarda yerine getirmeniz durumunda anında hesaba aktarımlar gerçekleşecektir. Bütün banka hesapları ve elektronik ortamlardan ödemelerinizi talep etmeniz mümkündür.

Roket Para Ödeme Alt Limitleri Nelerdir?

Roket Para uygulaması oldukça cömert bir uygulamadır. Kullanıcılarına alt limit ödemeyi 5 TL olarak belirlemiştir. Bakiyeniz 5 TL’ye yani oyun içerisinde 5000 Puana ulaşırsa sistem sizlere para çekme hakkı tanır. Ödeme talebinden sonra ise belirtmiş olduğunuz hesaba anında yatırılır.

Bunların dışında eğer daha fazla kazanç elde etme peşindeyseniz rank sistemi mevcuttur. Rank sistemi ile birlikte daha çok para kazanırsınız. Kazançlarınızı katlamanıza yardımcı olur. Rank sistemi içerisinde size özel görevler bekler. Bu görevleri yapmanız dahilinde daha iyi kazanımlar elde edersiniz.